Turbūt nėra klaipėdiečio, kuris nebūtų girdėjęs frazės: „Tu neišsigąsk, kad čia žmonių nėra, tai juk ne pasaulio pabaiga.“ Tai – „Odė Klaipėdai“, o šios dainos žodžių autorius – G. Šimelionis.
Iš Šilutės į Klaipėdą gyventi atvažiavęs dar vaikystėje, kurti pradėjo devintoje klasėje, ir kūryba jo neapleidžia lig šiol.
Į teatro gyvenimą Gytis žengė visai netikėtai, kai po ilgų apmąstymų, kur studijuoti, vis neapsisprendė, bet paklausė mamos ir išvažiavo į Vilnių, kur buvo stojamieji egzaminai į aktorinio meistriškumo kursą.
Vis dėlto kai kurių atsitiktinumų dėka jam pavyko įstoti į tuometį Klaipėdos universiteto Menų fakultetą ir baigti vaidybos studijas.
Pasak G. Šimelionio, studijų metais sunkiausia buvo ištverti begalines repeticijas, dėstytojų reikalavimus.
Kuriu, nes nežinau, ar esu gimęs kam nors kitam. Ir jūs nebijokite klysti, kurkite, gyvenkite ir vis bandykite.
Neretai trūko laiko atsipalaidavimui, poilsiui, pasibuvimui su draugais, bet, anot paties aktoriaus dainos žodžių, „tu neišsigąsk, čia – Klaipėda“.
Teatras atvedė į Gyčio gyvenimą Eveliną, dabar – ji žmona ir jo dviejų vaikų mama. Pora ne tik gyvena kartu, augina vaikus, bet ir dirba – stato spektaklius, kuria projektus.
„Evelina režisuoja, aš dirbu, ir taip viskas paprasta, nes suprantame vienas kitą iš pusės žodžio“, – atviravo aktorius.
Šimelionių šeimoje svarbiausia vertybė, kurią stengiasi perduoti vaikams, yra šeima ir laikas, praleistas kartu.
Nors darbas virto gyvenimu, o gyvenimas – darbu ir jau nebe atskiriama, kur kas, Gytis teigia, kad savo kūrybinėje veikloje ir šeimoje yra laimingas.
„Kuriu, nes nežinau, ar esu gimęs kam nors kitam. Ir jūs nebijokite klysti, kurkite, gyvenkite ir vis bandykite“, – pokalbyje su studentais atvėrė širdį aktorius.
Naujausi komentarai