Klaipėdoje įsisiūbavo jubiliejinė džiazo fiesta

Startavo antroji 25-ojo Klaipėdos pilies džiazo festivalio diena.

Penktadienio vakarą Klaipėdos piliavietėje iškilmingai pakelta uostamiesčio vėliava. Iškart po tradicinės ceremonijos klaipėdiečiai ir miesto svečiai stebėjo „džiazuojančių“ jachtų paradą Dangės upėje.

Nuo 18 val. muzika netyla Kruizinių laivų terminale. Antrosios festivalio dienos repertuare – egzotiška ir netradicinė plieno bačkų muzika bei nepakartojamo vokalo skambesiu stebinantis Gregory Boyd, scenoje pasirodysiantis su unikaliomis improvizacijomis pasižyminčiu „Alexey Petuchov trio“.

Taip pat festivalio klausytojams gros ir užburiantis, subtilių muzikos genijų trio „Shalosh“ iš Izraelio. Publika turės galimybę išgirsti ir puikiu vokalu išsiskiriančia lietuviškas šaknis turinčią JAV atlikėją Nicole Zuraitis.

Anot festivalio organizatorių, vakaro vinis – energingieji „Electro Deluxe Band“ iš Prancūzijos.

Nuo penktadienio iki sekmadienio Lietuvos uostamiestis taps ne tik džiazo, bet ir burlaivių regatos uostu. Tęsiant ilgametę festivalio ir Lietuvos buriuotojų sąjungos draugystę, stipriausios Lietuvos kreiserinės jachtos susirungs Lietuvos ORC čempionate „Klaipėda Jazz“.

Šeštadienį 18 val. jubiliejinio festivalio scenoje pasirodys žavingoji vokalistė Laura Marti ir „Jazz in Kiev Band“ kolektyvas iš Ukrainos. O negalintiems atsispirti bosinės gitaros skambesio kerams, festivalio organizatoriai pristatys garsiausių pasaulio festivalių svečią, džiazo muzikos revoliucionierių – Wojtek Pilichowski iš Lenkijos.

Tą patį vakarą taip pat pasirodys jaunas, perspektyvus ir talentingas kompozitorius bei gitaristas Tom Ibarra su grupe iš Prancūzijos, o vainikuos gitaros virtuozas iš JAV Al McKay ir jo projektas „Al McKay‘s Earth, Wind and Fire Experience“.

Visi festivalio koncertai Kruizinių laivų terminale – nemokami.NAUJAUSI KOMENTARAI

Birute

Birute portretas
ka reiskia lietuviskai zodis "fiesta"?

BUDULYNAS

BUDULYNAS portretas
tos šventės kiekvieną savaitę. O žolė net kai kur centre iki kelių, Tauralaukio stotėlė - siaubas ir t.t. Svarbu tik baliai ir festivaliai. Tvarkai ir žmonėms pinigų NIEMA

TIKRA TIESA

TIKRA TIESA portretas
Da, viskas gerai zmones, dziaukites, i miesteli atvaziavo svente, tai sveskime !
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių