Pereiti į pagrindinį turinį

Krašto prijungimui – „Garsų gija“

Savaitgalį Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos erdvės prisipildė šurmulio bei vaikų klegesio. Dalyviai rinkosi į respublikinį lietuviškos fortepijoninės ir kamerinės muzikos festivalį „Garsų gija“, kuris skirtas Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100 metų paminėjimui.

Įvertinimas: už pasirodymą muzikantai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Įvertinimas: už pasirodymą muzikantai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Įvertinimas: už pasirodymą muzikantai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Įvertinimas: už pasirodymą muzikantai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Įvertinimas: už pasirodymą muzikantai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Įvertinimas: už pasirodymą muzikantai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Įvertinimas: už pasirodymą muzikantai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Įvertinimas: už pasirodymą muzikantai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Įvertinimas: už pasirodymą muzikantai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Įvertinimas: už pasirodymą muzikantai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Įvertinimas: už pasirodymą muzikantai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Įvertinimas: už pasirodymą muzikantai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

Į festivalį atvyko virš 100 atlikėjų iš Kauno, Kauno rajono, Telšių, Plungės, Šilutės, Rietavo, Neringos, Kretingos, Palangos, Gargždų muzikos ir meno mokyklų, taip pat Klaipėdos Juozo Karoso ir J. Kačinsko muzikos mokyklų.

Visi skubėjo į salę. Čia jaunieji muzikantai iš kitų Lietuvos miestų siekė pasinaudoti galimybe parepetuoti prie fortepijono.

Juk pianistai visada jaučia didelį poreikį prieš pasirodymą paliesti fortepijono klaviatūrą, išgirsti instrumento skambesį, atliekant paruoštus kūrinius.

Pianistai visada jaučia didelį poreikį prieš pasirodymą paliesti fortepijono klaviatūrą, išgirsti instrumento skambesį, atliekant paruoštus kūrinius.

Nuotaikinga lietuvių liaudies muzika – šokiu „Dirižablis“ (Eugenijus Čiplys) festivalį atidarė mokyklos tautinių instrumentų ansamblis „Subatėlė“ ir vokalinė grupė (vadovai Loreta ir Anatolijus Tumanovai bei Dalia Šiaučiukėnienė).

Renginį vedė mokytojos Vilija Posėčnienė ir Viktorija Narmontė.

Festivalio idėjos autorė ir sumanytoja bei jo kuratorė – mokytoja Gaivilė Simaitytė.

Didelį palaikymą ir pagalbą teikė ir mokyklos Fortepijono skyriaus mokytojai.

Festivalis skleidė pakilią, džiugią nuotaiką, o šauniems atlikėjams publika negailėjo plojimų ir bravo šūksnių.

Už pasirodymą muzikantai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

Šventinė gera nuotaika, puikūs įspūdžiai tarsi spalvinga „Garsų gija“ nuvilnijo per Lietuvą.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra