P.Breivė savo darbo laiką skiria ne kapų administravimui, bet atsirašinėjimui, nes kapų priežiūros tarnyba neįgali administruoti ir organizuoti. Turiu problemų Joniškės kapinėse, tai nulis dėmesio. Šitos kapinės pačios netvarkingiausios visoje Lietuvoje ir tai tik administravimo problema.
Tai jie pažeidžia atliekų tvarkymo nuostatas- kapą jei tvarko tai ten ne buitinės atliekos, o statybinės tai būtų betoniniai gaminiai, žemės tai kyla klausimas jei p. Patarėja organizuoja, kad šiukšlės nėra rušiuojamos tai pažeidžia teisės aktus. O iš foto matyti, kad tai maišuose supakuotos ir greičiausiai iš žmonių automobilių bagažinių išmestos. Tai jau dvi problemos: kad nėra galimybės žmonėms rūšiuoti šiukšles ir kita bėda, kad administracija neužtikrina, kad šiukšlės iš miesto nepatektų į Lėbartų konteinerius. Tada klausimas: kodėl nėra skiriama nuobauda kapų administracijai ir kodėl tokie specialistai dirba, kurie niekados neprisima kaltės sau, visi kalti tik ne ji. Tiesiog meistriškas atsirašinėjimas, tame darbe profesionalė.
Aš irgi esu pasipiktinusi tuo kokią tvarką radau ant savo artimųjų kapų. Dabar nedetalizuosiu, bet irgi svarstau, kad reikės kreiptis pradžiai į redakciją. Bendraudama su kapinių administracija ir dabar iš šio straipsnio matau, kad dėl visko kas ten atsitinka kalti kasnors kiti. Kokios yra jų pačių pareigos ir atsakomybės man taip ir liko mįslė.
Mes taip pat buvome tokioje pat situacijoje atsidūrę. Tai kreipėmės į kapinių administraciją kuri sėdi patalpose prie kapinių tai jie pareiškė mes nieko nežinome eikit lauk
Meluoja patarėja, šitas konteineris jau stovi senai!!! Baikit meluoti, kur žiūri viršininkas savivaldybės, kodėl yra toleruojama tokia betvarkė ir niekas neatsako. Čia juk ne miestas o ji juk sėdi nuo ryto iki vakaro ten ir nemato tokio šiukšlyno
Matyt šita vedėja turi stogą savivaldybėje už tokius darbo rezultatus senai būtų pakeista jei prie mano kapo artimųjų taip nutiktų ji nebedirbtų kapų prižiūrėtoja
Šita Breivė dar ironizuoja, ar tokiam žmogui dirbti tokioje vietoje. Tuose Lėbartuose bardakas juodas- kiek metų iš eilės nesugeba žolės nupjauti, žolė iki kelių! Ką ten ta Breiva veikia? Ir rašo nuvyko apžiūrėti vietos:) atrodo, kad ta vieta už 10 kilometrų. Gėda gėda gėda, kad toks baisus vaizdas FUI. Galėtų meras paklausti Breivos ar jai patiktų pamatyti tokį vaizdą prie jos artimųjų kapo?
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)