Dalis Šilutės rajono kelių – apsemti, draudžiamas eismas

Dalis Šilutės rajono kelių apsemti, eismas antradienį draudžiamas aštuoniuose kelių ruožuose.

Kaip BNS informavo Automobilių kelių direkcija, eismas dėl potvynio draudžiamas šiuose keliuose: Rusnė–Galzdonai–Plaškiai (nuo 0,8 iki 6-ojo kilometro), Juknaičiai–Sausgalviai–Tatamiškiai (nuo 7,2 iki 8,5 kilometro), Užliekniai–Paleičiai (nuo 4,6 iki 4,77 kilometro), Sausgalviai–Žalgiriai (nuo 0,5 iki 2,7 kilometro).

Šiose atkarpose vandens gylis siekia 60 centimetrų.

Pasak Automobilių kelių direkcijos, estakada Šilutė–Rusnė nebuvo apsemta.

Tuo metu kelyje Rusnė–Galzdonai–Plaškiai (nuo 12,8 iki 15 kilometro) vandens gylis siekia 50 centimetrų, Žemaitkiemis–Vabalai ( nuo 4,2 iki 7,2 kilometro) – 30 centimetrų,  Povilai–Minija (nuo 0,90 iki 0,95 kilometro) – 15 centimetrų.

Keliose kelių Povilai–Minija bei Kartena–Kūlupėnai–Minija atkarpose eismas ribojamas, bet ne draudžiamas, čia vandens gylis siekia 3–10 centimetrų.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, per Kalėdas Šilutės rajone, Leitėje ties Kūlynais, pasiektas stichinis vandens lygis – 245 centimetrai. Atmatoje ties Rusne stichinis vandens lygis stebėtas gruodžio 24–26 dienomis, aukščiausias vandens lygis – 310 cm – čia pasiektas taip pat per Kalėdas.

Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis sakė, kad nors dalis kelių, taip pat ir atvirų teritorijų yra apsemtos, gyventojams dėl to didelių problemų nekyla.

„Gyventojai, seniūnai visą situaciją žino, yra priimtas priemonių planas, kas atsakingas už šį dalyką, prižiūri, ar yra problemų su gyventojų pravažiavimu – tokių didelių problemų nėra. Tai yra nepagrindiniai susisiekimo keliai, tad ta problema sprendžiama. O dabar dar atėjo šaltis, tas vanduo užšalo. Mes pratę prie to. Jei kas nors bus sunkiau, skelbsime ekstremalią situaciją“, – BNS sakė V. Pozingis.

Pasak direktoriaus, įprastai siurblinės, mažinančios potvynius, įjungiamos pavasarį, per atlydį, šiuo metu jos neveikia.NAUJAUSI KOMENTARAI

Potvynis

Potvynis portretas
,,... estakada Šilutė-Rusnė nebuvo apsemta... ", tai kokio aukščio yra ta estakada, kad ją apsemtų?!... Kažkas su mąstymu negerai...

taigi

taigi portretas
> SVETIMI. Skvernelis estakadą į Rusnę pastatė, tai konservai vos nepasiuto iš pykčio - estakada veikia ir kelias į Rusnę neapsemtas.

o

o portretas
olandai dar viduramziais atsiribojo nuo juros statydami vejo siurblines veikiancias iki siol taip branginama zeme uztat mus ir puola kad negali ziuret i betvarke kur kiekvienas sau======
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių