Daugiabučio gyventojams kilo klausimų: kaupiamosios lėšos panaudotos vėliavų iškėlimui?

Grįžti į straipsnį

Grigas

Grigas portretas
Jūreiviai laivuose kas rytą kelia Liet.Valstybinę vėliavą ir vakare nuleidžia, ir niekas neprotestuoja, kad tai papildomai nemokama, nes tai yra įstatuose numatyta. Taip ir čia, namo pirmininkas, ar aptarnaujanti įmonė, kuriai mokama, turi tai atlikti, be papildomo mokesčio.

privalu kelti valstybines vėliavas.

privalu kelti valstybines vėliavas.   portretas
Bet tai įeina į jūsų pareigas, už ką mokamas atlyginimas.

Vėtra

Vėtra portretas
Tos kaupiamosios lėšos, taip ir gundo Namų valdas , tuos pinigus vienokiu ar kitokiu būdu pasiimti. Todėl gyventojai ir negali susitaupyti didesnės sumos , nes vis kažkam nuimamos. Metų pradžioje Namų valdos jau į planus įtraukia "kiek bus panaudota kaupiamųjų lėšų" . Nors nežino , ko gyventojai norės ar namui reikės. . Taip , kad patys gyventojai panaudokite savo nuožiūra. Nepalikite , nes net nežinosite kur dingo.

Ne lyberalas

Ne lyberalas portretas
Visokie tarpininkai prie namu ukio yra klaida.....

Anonimas

Anonimas portretas
Landzberginiai fasistai vagia musu pinigus prisidenge istatymais. Jie YRA VAGYS kokiu Lietuva dar nera maciusi.. Taip nebuvo net prie Stalino. Isvada: - Landzbergio fasistinis rezimas 100 kartu baisesnis uz komunistini. Zudykim landzberginius fasistus nes jie NE zmones.

Adelė

Adelė portretas
O už kokias paslaugas administratoriui mokamas administravimo mokestis. Į jų pareigas turi įeiti vėliavų kėlimas. Pasižiūrėkite administravimo nuostatus

Rita

Rita portretas
"LR valstybės vėliavos ir kitų vėliavų įstatymo 5 str. 2. Valstybės švenčių dienomis Lietuvos valstybės vėliava keliama prie, virš ar ant šių pastatų: prie kitų valstybės ir savivaldybių institucijų bei įstaigų, kitų įstaigų, įmonių ir organizacijų, nesvarbu, kokia jų nuosavybės forma, taip pat gyvenamųjų namų, išskyrus gyvenamuosius namus, kuriuose nėra nuolat gyvenama". Daugiabučiai yra gyvenamieji namai, kuriuose nuolat gyvenama.

Jonas

Jonas portretas
Nereikia jau gyventojams kelti tų velenų ,tik valstybinės įmonės privalo tą padaryti.Kyr jūsų protai nučiuožė ???

Kaunas

Kaunas portretas
Yra naujas vėlevu kelimo įstatymas, kuriame sakoma, kad iškelti velėnos gyventojams nebūtina ,savo norų gali iškelti ,gali kelti . Valstybinės įmonės ,per valstybines šventes privalo vėliavas iškelti .Nesuprantu ,nejaugi tai nežino ,silpnaprotystė masiška.

faktas

faktas portretas
jeigu nuskaičiavo neteisingai mūsų būsto aferistai visada sakys klaida, nors ištikrujų ,o gal gyventojai nepastebės pasiteisinimas visada būna klaida, o gaižutis yra jų stogas

Ha

Ha portretas
Čia Jūs rimtai? Už vėliavos pakėlimą ir neėmimą mokate?

taip yra

taip yra portretas
,,,mano bustas,,,,,niekada neturi pinigu jei paklausi kiek yra kaupiamojo fondo reikia medzius nupjauti nes auga invaziniai nera pinigu gyventojai nenori moketi o ,,,mano bustas ,,, jau neturi jei paklausi kur isnaudojote tai isgirsi TYLUMA

Galerijos

Daugiau straipsnių