Dėl remonto – vairuotojų kantrybę mėginančios automobilių spūstys

Minijos ir Pilies gatvėmis į darbą važiuojantys klaipėdiečiai dėl kilometrus besidriekiančių spūsčių gali jaustis tikrais didmiesčio gyventojais. Tačiau tai mažai guodžia. Kur kas labiau ramina pažadai, kad šie nesklandumai yra laikini.

Minijos ir Pilies gatvėmis į darbą važiuojantys klaipėdiečiai dėl kilometrus besidriekiančių spūsčių gali jaustis tikrais didmiesčio gyventojais. Tačiau tai mažai guodžia. Kur kas labiau ramina pažadai, kad šie nesklandumai yra laikini.

Neliko vienos juostos

Pilies gatvėje šiuo metu atnaujinamos šilumos trasos. Važiuojant nuo pietinės miesto dalies stringa eismas pirmąja juosta – joje sustatyta technika.

Vairuotojai piktinasi, kad tai apsunkina eismą. Rytais apie 8 val. čia susidaro spūstys.

„Nusidriekia tikrai netrumpos automobilių eilės. Ketvirtadienį jos tęsėsi nuo Rusijos konsulato iki Pilies gatvės. Iki Naujojo Sodo gatvės per spūstis kelionė pailgėjo 20 min.“, – piktinosi viena vairuotoja.

Vairuotojų manymu, šilumininkai savo darbus galėtų pradėti šiek tiek vėliau, kai baigiasi pikas.

Darbus apsunkina lietus

Įmonės „Klaipėdos energija“ Šilumos tiekimo tarnybos vadovo pavaduotojas Arūnas Smaguris pabrėžė, kad tokie nepatogumai vairuotojams yra laikini.
Jei leis orai, darbus Pilies gatvėje baigti planuojama po savaitės.

„Vyrai dirba ilgesnę darbo dieną. Skuba baigti darbus, tačiau juos apsunkina lietus. Jis trukdo virinti vamzdžius. Tikimės, kad kitą penktadienį užbaigsime darbus. Atsiprašome gyventojų už nepatogumus, tačiau viskas daroma jų labui – kad gyventų šiltai“, – tvirtino pavaduotojas.

Anot A.Smagurio, darbai prasidėjo ir Šaulių gatvėje. Ten taip pat užtverta pusė gatvės, nes tinklų sujungimo vieta yra važiuojamosios dalies viduryje.
„Kol dirbame gyvenamuosiuose kvartaluose, žmonės didelio diskomforto nejaučia. Senamiestis yra ankštesnis, sudėtinga prieiti prie trasų. Dėl to susidaro spūstys“, – aiškino direktorius.

Reikia platesnės gatvės

Automobilių vairuotojus erzina ir spūstys, susidarančios Minijos gatvės ruože nuo Naikupės gatvės iki Baltijos prospekto, kur dabar vyksta rekonstrukcijos darbai.

„Spūstys šioje gatvės dalyje susidarydavo visada. Ypač prie šviesoforo ties  Registrų centru. Vykstant remonto darbams, spūstys pasidarė dar didesnės. Kiekvieną rytą vežu vaiką į Vydūno mokyklą. Tai nuo jos iki Registrų centro – 400 metrų važiuoju apie 10 min.“, – pasakojo vairuotojas.

Jam keista ir tai, kad vykstant rekonstrukcijai Minijos gatvėje nėra įrengta trečia juosta.

„Šiame ruože visada susidaro spūstys. Kodėl negali padaryti normalios pravažiuojamos gatvės? Geriau paliekamas 8 metrų pločio šaligatvis, nors čia juo vaikšto mažai žmonių. Kam tokio reikia? Jei būtų trečia juosta, mašinoms nereikėtų grūstis“, – dėstė vairuotojas.

Užbaigs spalio pabaigoje

Klaipėdos savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėja Violeta Staskonienė pabrėžė, kad nepatogumai vairuotojams greitai baigsis.

Minijos gatvės rekonstrukciją pagal sutartį numatoma užbaigti po mėnesio – spalio gale.

„Visiškai nedaug liko laukti“, – tvirtino V.Staskonienė.

Anot vedėjos, galimybė Minijos gatvės ruože nuo Naikupės gatvės iki Baltijos prospekto įrengti dar vieną eismo juostą nebuvo svarstoma.

„Juostų pagal automobilių srautus, kategoriją, reikalavimus yra pakankamai. Ir taip gatvė yra priartėjusi prie gyvenamųjų namų. Žmonės, kurie nori dar vienos juostos, turėtų pagyventi Minijos gatvės namuose. Tada sužinotų, kokį nepasitenkinimą kelia gyventojai“, – pabrėžė V.Staskonienė.

Užbaigus darbus Minijos gatvėje, bus baigta jos rekonstrukcija. Bendra projekto vertė siekė per 31 mln. litų. Likęs Minijos gatvės ruožas bus suremontuotas, kai bus rekonstruojama šios gatvės ir Baltijos prospekto sankryža.NAUJAUSI KOMENTARAI

kita Milda

kita Milda portretas
reikia tik džiaugtis,kad miestas tvarkomas. Važiuokit autobusais ir spėsit visur.Žmonės,nustokit bambėti dėl gerų darbų

furistui Čėskai

furistui Čėskai portretas
tik furistai dirbdami ir rūko rūko, o tie rabatiagos, parūko išryto ir varo visą dieną, nes nori darbo už kurį gerai moka

Sens Furistas Ceska

Sens Furistas Ceska portretas
Anksciau kur kokie darba stovejiu Keliu policinkas ir reguliavo .Senokai teko matyti kad kaskome kamstyja reguliuotu policija ...O galetu ir pats prarabas uzsidejes liemene pareguliuoti ,ten vazuojamoji dalis nelieciama ,dar kamscius sudaro zioplinejantis vaziuodami pro sali norintis pamatyti vamzdi traktoriu ir rukancius ribatiagas ...
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių