Dėl vandenilio projekto – galvosūkiai

Grįžti į straipsnį

PURVAS

PURVAS portretas
Kiek galima pilti purvo ant Klaipėdos uosto . Kiekvieną mėnesį po straipsnį pirmuosiuose puslapiuose .TOLI NUO TEISYBĖS ,BET SVARBIAUSIA PURVAS . Aišku tik viena ,kad tai žurnalistinis reketas ,nes Klaipėdos uostas neskyrė lėšų Dienraščiui Klaipėda. Turi svarbesnių valstybei darbų . Geriau lėšas skiria miestiečiams .

Rimantui

Rimantui portretas
stovi tokie, stovi..Prancūzijoje, Skandinavijoj..Vienas-kitas nuošaliose teritorijose.Galima internete rast nuotraukas. Kas liečia gamybą irgi galima rast,,..Pirmoji problema kad šio vandenilio gamybai reikia išvystytos energetikos infrastruktūros+ jį gaminat reikia sunaudoti daug energijos, t.y energijos sanaudos vandenilio gamybai elektrolizės būdu yra didesnės nei gaunamo vandenilio energetinė vertė Elektros energija jam gaminti gaminama iš iškastinio kuro.Tačiau vandenilis taip pat yra labai sprogios dujos.Visa tai sukelia didelių sunkumų laikant ir transportuojant vandenilį...dėl didelio šio hydrogeno naudojimo pasekmių aplinkai, įskaitant neišvengiamą tam tikro kiekio nuotėkį, klausimas vis dar nėra visiškai išspręstas. Negalima atmesti, galimą neigiamą vandenilio poveiki stratosferai.."Mano nuomone dabar kai labai rizikingas laikmetis, tokiems projektams per anksti..Bet..EUROPA TAM DUODA PINIGUS!Todėl ir yra šitas užsidegimas statyt tuojau pat:D

Rimantas V.

Rimantas V. portretas
Kažką konkretaus apie vandenilio projektą pasakyti ankstoka. Danijoje tokį, rašo, kad stato, bet UAB Europe Energy Lithuania, nors jų 20 žmonių, jų tarpe toks Tadeusz Konkowski, "Rekvizituose" rašo gaunantys vidutiniškai po 5701,46 euriukų per mėnesį, apie vandenilio technologiją, kaip matyti iš jų pagyrūniško aprašymo "Power - to - X", patys nusimano labai skystai, aprašymas nusirašytas iš kokio kito populiaraus straipsniuko. vaikams.

pizdagalvių projektai

pizdagalvių projektai portretas
eurožopos istorija pasidomėkit

Miestietė

Miestietė portretas
Kai žmonės patys su dujų balionais namie gyvena ir miega, tai viskas ok, smagu :))) o va vandenilis, tai vaje vaje kokia nelaimė. Beje, priminsiu, kad žmonės važinėja su vandeniliu varomomis mašinomis. Labai baisu! Tamsuoliai.

Rimantas V., biotechnologas

Rimantas V., biotechnologas portretas
Patys vandenilio gamybos elektrolizės moduliai nuodų aplinkui neskleidžia, atvirkščiai, juos reikia tausoti saugant nuo užteršimo iš aplinkos - vanduo elektrolizei turi būti reikiamai išvalytas, ir tam reikia kelių etapų, priklausomai nuo to, koks vanduo bus vartojamas: pirminio valymo, pvz, koaguliantais, po to pirminio filtravimo didelio ploto geriausiai pakaitinio veikimo filtruose (antracito, smėlio) pakaitinio filtrų regeneravimo, tik po to atbulinės osmozės filtravimo, taip pat pakaitomis regeneruojant tuos filtrus., ir kažkur reiks dėti druskų maždaug 5 kartų koncentratą bei filtrų regeneravimo nuoplovas. Visokie filtrai kemšasi. Tik po to pastoviai veiks elektrolizės aparatai. Be to, tai tik vadinasi VANDENILIO gamyba, iš tiesų kartu su kiekviena tona vandenilio susidaro neišvengiamai šalia po 8 tonas deguonies, bet niekas nesuka kol kas galvos, kur ir kaip jį dėti? Todėl visas toks kompleksas niekaip neįmanomas miesto ribose.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Norim to ar nenorim, bet vandenilis bus ateities kuras. Svarbu tik vietą jo gamybai pasirinkti saugiu atstumu nuo gyvenamųjų namų. Reikia pasinaudoti užsienio praktika. Tikėkimės, kad mūsų valdžios vyrai ir moterys priims protingus sprendimus.

He

 He portretas
Kai paskaitai...komentatoriai net neišmano apie ką rašo, nemoka lietuviškai rašyt, neturi nuorodų į šaltinius... Toks beraščių šeimos maršo gerbėjų susirinkimas.

> > gali statyti

> > gali statyti  portretas
kur nori , nes jei sprogs ......Tik kam statyti , jei esame anot konservatorių ir liberaliųjų " karo laukime " ? Dronui ? Naikinti Lietuvos teritoriją ir žmones ? Kas investuos į " fronto liniją " ? Vėl ieško kvailių liberali seimo vyriausybė su premjere Šimonyte ?

Drs

Drs portretas
Nu bet rado vietą vyduryje miesto, proto bokštai, statykite LEZ arba Kairių dykynėse.

Kokios gamyklos , jei

Kokios gamyklos , jei  portretas
liberpatryyyjotai ir jų ministras sako " ryt poryt karas " ! Ar vyksta eilinės maklės mokesčiams pakelti ?

klaipeda.

klaipeda. portretas
Miestas čia pat - ATVIRAS ŽMONIŲ NUODIJIMAS. .KUR ŽALIETI -GAMTOS SAUGOTOJAI....

Na taip, danai padarys :D)

Na taip, danai padarys :D) portretas
Visi užmiršo kad jeigu tik kas, tai tie danai ir čia. Stovi su savo a'lia pažanga kuri paskui mums lietuviams ,,skersai gerklę išlenda" Taip buvo ,,suėstas" telekomas(užsienyje ir dabar dar daugkas naudojasi laidiniu tel.ryšiu..), sudorotas ,,Baltijskas" (didelė, puiki, stipri laivų statybos gamykla įdarbinusi pusę Klaipėdos..) ir žinoma suėsta garsioji Geoterma galėjusi aprūpinti visą Žemaitijos REGIONĄ pigiu ekologišku šildymu -jau visa sistema buvo pravesta, beliko tik taškus prijungt..Kur jie atsiranda - gero nelauk. Dabar tikriausiai jei prilys tai pagaliau suprivatizuos (ar iškels į kitą vietą ) Naująją Perkėlą kuri kasmet atlaiko iš Vilniaus einančius prichvatizavimo šuorus, nors yra gerai dirbanti, pelninga valstybinė įmonė..Vistik milijonas per metus..Galėtų lažybų punktai atidaryt statymus kaip bus kuomet prasidės tech.projekto įgyvendinimas..:D)

GGG

GGG portretas
Lai prie savo namų Sioma statosi, Jeigu ką nesenai Lietuvos emisijas pardavinėjas kitom EU valstybėm... Kodėl Danai tokių pelningu įmonių nestato pas save...??? Todėl kad nedurni...kaip mūsų valdžiažmogiai kurie dar ir begalo mėgsta piniga...

Keistas projektas

Keistas projektas portretas
Viskas daroma, kad tik kuo daugiau nuostolingų projektų, kad išsidalinti uostą po"gabaliuką"

Rimantas V., biotechnologas

Rimantas V., biotechnologas portretas
Vandenilio dešimtis ar šimtus kartų daugiau gaminasi "ACHEMA" ir VISOS KITOS azotinių trąšų gamyklos visur kitur pasaulyje - jungia su azotu katalitinėse kolonose amoniakui gauti, o jau iš jo gamina nitratus, karbamidą ir kt. Pavyzdžiui, paskaičiuokime: vien, kaip rašo,445500.T per metus, pagaminti karbamido reikia 252400 T amoniako arba tam 51600 T VANDENILIO (+.326400 T CO2) o kur dar prekinis amoniakas ir nitratai? Niekas nepasidaro iš nieko.

Manau

Manau portretas
Danai jau užtektinai prikiaulino Lietuvoje. Aš jais tikrai nepasitikiu, juk čia nemažai pavojų keliantis dalykas. Negalim rizikuoti mūsų likimo dėl kažkokių ateivių danų. Ne, ne ir dar kartą NE danų kiaulystėms Lietuvoje.

Rimantas V.

Rimantas V.  portretas
Siaubas, košmaras. ANTOINE LAVOISIER, kuris ir dabar vadinamas "le pere de la chimie moderne = moderniosios chemijos tėvas", 1783 metais , viešai, prieš minią Paryžiaus žmonių, išskyręs jo surasto VANDENILiO pakankamą kiekį, sudegino jį ore, surinko susidariusį vandenį, ir minios akivaizdoje jį ėmė ir išgėrė ! Taip parodydamas, kad vanduo yra vandenilio ir deguonies junginys, o ne antikos filosofų vienas iš visatos elementų. Bet paskui įvyko Paryžiaus Revoliucija, ir 1793 metais revoliucionieriai, mūsiškių bolševikų pirmtakai ir TSKP vadovėlinis idealas, JAM NUKIRPO galvą tam išrasta giljotina : "La Revolution n'a pas besoin de chimists = Revoliucijai chemikų nereikia" Istorija kažkiek kartojasi, a ne?

tam Taigi karas

tam Taigi karas portretas
o tai pagal tave tas žaliasis vandenilis yra gerovė? Jis gi pastoviai garuoja kad ir kaip tu jį laikysi ir taisyklingai pilstysi. O kur ta gamyklėlė stovės? Teisingai - vos ne miesto centre prie Naujosios perkėlos. O jeigu ji sprogs? (žaliasis vandenilis yra ypač sprogios dujos..) tai mažiausia 30 metrų aplink viską nuneš naxui. O čia ir Klasko 3 didžiulės aliejaus sisternos styro, ir geležinkely gal kokios kelios stovės..Tuma dėl savo daugiaukščio viešbučio nieko jums nepasakė? Iš jo gi, jeigu ką, liks tik skylė dirvožemy..:D) Ir dar. Iš kur tie laivai atplauks ir kada? Uostas jau keli metai tuščias ir plikas kaip gentvilioko galva..Nors jau yra nustatyta kad šito žaliojo vandenilio gamyba yra nuostolinga(jai reikalinga elektra ir dyzelinas, o pačio proceso savivertė labai brangi) bet kaip visada atsiranda benderiai nusitaikę į valstybės ir Europos pinigus. Ir tu kartu su jais apsimeti šlanga čia kaip teigiamą dalyką didelę bėdą miestui komentuodamas..

Anonimas

Anonimas portretas
Nieko mums nereikia,mums ir taip gerai ... P.S Gal kas zino,kuom ,dar, "garsi" Margarita,negi tik tuo,kad EP lovi uzgulusi buvo,nieko neprileido,ar "dar" kuo ?

Nebėr kantrybės

Nebėr kantrybės portretas
Koks vandenilio projektas??? Maukit 30 km už miesto.

taip

taip portretas
na vandenilis yra kaip ir amoniakas viena tarsiausiu medziagu,na vandenilis tik sudegina ora aplink ir ismeta tokius junginius kad net baisiau nei sudeginant tona angliu,o amoniakas is vis kai pasklinda visi zusta 4km spinduliu,ar mums reikia tokiu gamyklu,dar danai pajury prie darbenu nori statyt pacia nuodingiausia metinolio gamykla,zmones jus suprantat kas musu laukia,,,,

muskieta

muskieta portretas
vienas suvis ir labai didelis bum .

Taigi karas anot liberkonservatų mūsų

Taigi karas anot liberkonservatų mūsų  portretas
laukia rytoj ar poryt, kokios investicijos pone Sinkevičiau ar ES ir EK nieko negirdėjote ? __EK narys iš LIETUVOS Sinkevičius ? Kokios dabar partijos ? " vardan ...." ? Tai štai vandenilis nuo " vardan ...." ___Pats Klaipėdos uostas taip pat stengiasi mažinti taršos pėdsaką. Vystant žaliąjį kursą, planuojama įkurti gamyklą, kurioje bus įrengtas žaliojo vandenilio gamybos įrenginys. Pastarąjį kartą lankydamasis Klaipėdoje bendravau su uosto vadovu, šią temą šiek tiek aptarėme. Tai yra pirmas, patiems uosto vadovams šiek tiek naujas dalykas, bet neabejoju, kad tai bus labai svarbi inovacija. Be to, uoste planuojama įrengti elektros prijungimo taškus keleiviniams laivams. Matau, kad žaliojo kurso diegimas bus matomas ir Klaipėdos uoste, apie tai sprendžiu iš investicijų.

Anonimas

Anonimas portretas
NEGALIMA saukiant ir klykiant prasukti daug milijonine afera. Vagystes megsta tyla

Daugėja pavojingų

Daugėja pavojingų  portretas
Objektų sąrašas

Efa

Efa portretas
Kodel tyliai tylima ,kodel ..

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Krovinių neliko, o milijonai į uostą toliau kišami. Geriau skirtų pinigų pagal programą "rusai puola".

Nuomonė

Nuomonė portretas
Vandenilis, amoniakas - saugus automobilių kuras. Ar nuo proto nušokote?

Galerijos

Daugiau straipsnių