Gaisro rizika senuose daugiabučiuose: vienas efektyviausių sprendimų – renovacija | kl.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Gaisro rizika senuose daugiabučiuose: vienas efektyviausių sprendimų – renovacija

3 2025-07-18 05:00 klaipeda.diena.lt inf.

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Faktas

Tai kad būtent naujai renovuotose namuose ir yra didžiausia gaisro tikimybė! Naudojamos degios medžiagos apšiltinimui, net išorė aplipdoma degiom plokštėm!, ( Vilniaus kažkuri iš ligininių ftaip renovuota), Kažkodėl net rūsio lubos šilninamos degiom medžiagom, absurdas , ... Anglijoj, Isoanijoj kiek žmonių žuvo užsiliepsnojus namams su tokiom degiom apdailom, ten uždraudė, o Lietuvoj ir toliau naudojamos , kol neįvyko nelaimė!.... juk niekas už nieką neatsako ir nekontroliuoja!
0
0
TAIGI

Didžiausia gaisro rizika ir yra renovuotuose daugiabučiuose, kurių fasadas apšiltinamas toksiškai degiu putplasčiu. Privaloma griežta kontrolė, norint efektyviausio ir ypač sąžiningo sprendimo renovacijos sistemoje. O šito nėra. Nors ir atlieka APVA ekspertai patikrą vietoje, tačiau visiškai abejingi matomam brokui. Atsakymas - pažeidimų nenustatyta.
1
0
Namo gyventoja

Renovacija - tai paprasčiausias remontas: tiap liap. Remonto kokybė-košmariška. Namo išorinės sienos uždaromos aklinai,ne ventiliuojamos, apšildomas degiu toksiniu putplasčiu. Butuose atsiranda specifinis kvapas,išvėdinti sunku,nors visą parą ir atviri langai. Trūksta oro,sunku kvėpuoti. Laiptinių, tambūro,rūsio durys žemiausios kokybės,o kainos protui nesuvokiamas. Namas dar nepriduotas,o jau laiptinių duris perdažė paprasčiausiu voleliu. Kai metalinės durys turi būti padengiamos milteliniu būdu. Laiptinės atnaujintos siaubingai. Namo ventiliacija visiškai nesutvarkyta. Tokiu būdu "atnaujintas" Dariaus ir Girėno 19 daugiabutis.
0
0