Išlieka Lietuvos transporto orientacija į Rytus

Grįžti į straipsnį

Ponai

Ponai portretas
politikai besitengdami įtikti amerikai gali nors ir pakaušį apsišikt bet Rusija ir Baltarusija VISADA išliks Lietuvos kaimynė.O su kaimynais reikia kažkaip-tai sutart..Įdomiai bus pamatyt kai po kokių metų - kitų reikės su šitom valstybėm pradėt derybas ir taisyt dabartinių liberpider asilų kvailystes Amerika visada bus toli o rusai ir baltarusiai - čia pat

kol

kol portretas
valdzia priimines visokias idiotines sankcijas Baltarusijai Rusijai apie koki tranzita tarp rytu ir vakaru galima kalbeti stoves kelios jachtos uoste ir keli zveju laiveliai

to skeip

to skeip portretas
Nes verslui didesnis profitas iš uzbeko nei iš taves. Tu gyveni kapitalistiniame pasaulyje susitaikyk ir neverk.

Ponai

Ponai portretas
Be agro prekiu, rytu tranzito ir stiprios pramones Uostui žopa- Klaipėda-apendicitas. Ka turim Lifosa out, Achema out, Mažeikiai savo eksporta nukreipe i Latvija. Grudai dalis eksportojama per Latvija dalis per Klaipėda ir tuoj baigsis. Ka turime? Ponai kokie transporto koridoriai:) ka jus šnekat. Nauji Lietuvos vartai i Eurpoa tai Kaunas:) Klaipėdos ateitis? Koki plana Klaipėdai turi valdžia JOKIO statysit vejo jegaines celas 5vnt:)

skiep

skiep portretas
kyla pagrystas klausimas del migracijos departamento veiklos.Kodel masiskai ileidziami tie uzbekai,belarusai,kirgizai ir kitas sbrodas is buvusios sssr? Lengva ranka jiems dalinami leidimai gyvent Lietuvoj.Kada pagaliau uzsibaigs sitas sabotazas,prezidente?

PINIGAI NEKVEPIA

PINIGAI NEKVEPIA portretas
O KIEK LIETUVISKU TRANSPORTO IMONIU PASIIMA PRIEKABAS NUO BALTARUSIU SIENOS IR VEZIOJA RUSAM IR BALTARUSIAM PREKES.IR MANAU TAIP FINANSUOJA REZIMA,IR LEIDZIA APEITI SANKCIJAS.PAZIUREKIT DARBO SKELBIMUS.REIKALINGI VAIRUOTOJAI KEIST PRIEKABAS ,ARBA PERKRAUTI BALTARUSIJOS PASIENYJE,MUITINES SANDELIUOSE.

to senis

to senis portretas
Isomu is ko ta valarybe gaus pajamu, budama trnzitine salimi?

senis

senis portretas
o gal reiktu kad jūra liktu jūra ir užmiršt tuos kacapus.,jukdaug valstybių turi prieiga su jūra ir neverkia kar su rusynu negali prekiaut.

Galerijos

Daugiau straipsnių