Įtarimų sulaukęs „Grigeo“ prezidentas: šešėlis krinta ant visų vadovų

Neber kantrybes

Neber kantrybes portretas
Visa sutve, iskaitant aplinkosaugininkus ir miesto valdininkus bausti griezciausiomis bausmemis. Kiek desimtmeciu tesis tas nebaudziamumas?

Visų pirma šešėlis

Visų pirma šešėlis portretas
krenta ant SAVININKŲ. Vadovas yra SAMDOMAS darbuotojas, vykdantis savininkų reikalavimus. Besotis godulys dar ir dar didinti pelną bet kokia kaina, nors jau seniai visos galimybės išnaudotos, verčia juos nusižengti įstatymams. O gal savininkas ir pats pamokė „gudrybės”?!

Joo

Joo portretas
Grigeo vamzdžio uždirbti pinigai veda į konsrvatorių Šimonytę, konservatoriu partiją ir didžiai gerbiamą Prezidentą Nausėdą. Taip vadinamas "stogas" yra.

atsiverk jau

atsiverk jau portretas
pangony,kolis-a mers zinojo?

Tisa

Tisa portretas
Zmones noretu visu akcininku pavardziu ne jis vienas savivininkas paskelbkit visus akcininkus ir ju pavardes

daktaras

daktaras portretas
taip pat sake kad nekaltas

Mulsan

Mulsan portretas
Kas nors tiki, kad nurodyti buvę vadovai turėjo realios finansinės naudos sau, išleidinėdami nuotekas? Tai, kas susitaupė tuos nesumokėtus milijonus? Taip išeina, kad nubausti liks tie, kurie tik vykdė nurodymus.

ss

ss portretas
perskaičiau Lryte “spalvinga” biografija to veikėja ir nesuprantu kaip jis dar po mūsų žeme vaikščioja ..Nors ką čia stebėtis pas mus LT kiekvienas antras “milijonierius “ su spalvinga praeitimi ..

manau

manau portretas
Manau "šešėlis krenta " ant visų įmonės vadovų, aklų aplinkosaugininkų ir finansavimą , kitaip sakant paramą iš srutų vamzdžio gavusių politikų bei visuomeninių organizacijų - visi vienoje valtyje, tik vargu ar "valtis" nuskęs, per daug didelės jėgos bei iškilios , patriotiškos asmenybės turėtų nugarmėti į dugną.

NA NA

NA NA portretas
įdomu, vogimų srautus reguliavo Pangonis ir skirstė pagal savo nuožiūrą, dabar kai įkliuvo į tinklą tai ,atsakomybę dalinasi su savo sėbrais ,kaip ir masiulis ,jokios atsakomybės ,nors virvutes traukinėjo pats ,,,,kalta aplinka ,nes liepė viena partija ,viena tiesa ,,,

Anonimas

Anonimas portretas
Prokurorai ijunge sviesa ir seseliai visi dingo. Vajezus, nebus jokio seselio kad pasodinti.

Makas

Makas portretas
Ar jau visus apklause? Ir besislapstančius?

jūra

jūra portretas
Pangonis pareiškė ,kad tai jam pamoka .Sakykite kokia mums pamoka ,kai NIIDOJE nugaišusias žuvis sėmė ekskavatorio kaušu.Kas mums atlygins už tą smarvę,kurią ,sumokėję nemažus pinigėlius,turėjome kęsti. Aišku visems sakė,kad vanduo žydi.

As

As portretas
Ne ne bet juk as nekaltas ,baisus balvonas!

Krabas

Krabas portretas
Bet didžiausias šešėlis krenta ant tiesioginės naudos gavėjo. Tikriausiai Pangonis nežinojo, kad papildomai užsidirba 1,5 milijonų eurų pelno, dėl nevalomų taršių nuotekų?

Bjaurulis

Bjaurulis portretas
Tegu Grigeo akcininkai už savo nuodėmes atiduoda kombinatą miesto reikmėms, kad čia valdžia įrengtų rekrecinę zoną klaipėdiečių poilsiui.

morda

morda portretas
sodinti šitą nuodytoją mažiausia 20 metų,
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių