Karantinas koreguos uostamiesčio mokytojų atlyginimus?

vienas iš tėvu

vienas iš tėvu portretas
Tegul tie mokytojai nesiskundžia.. Numetė viską ant tėvų ir dar nori atlyginimo padidinto.

karantinuotas

karantinuotas portretas
Oi tas nuotolinis...Cha cha - kaip galima per savaitę dvi išmokyti internetinių paslapčių ir tėvus, ir mokytojus? Šiuolaikiniai vaikai jau ,,gimė su kompu" - jiems lengviau. Bus linksma pažiūrėt, kaip čia viskas vyks namuose nuotoliniškai...

Mokytojai dirba, kaip dirbę ir dar daugiau

Mokytojai dirba, kaip dirbę ir dar daugiau portretas
Kompiuterinio raštingumo dar tenka mokyti ir tėvus...dabar nebepakanka tik fb like spaust norint vaikui padėti mokytis namuose...

Mokytoja

Mokytoja portretas
Mokytojai per šias dvi savaites dirbo viršvalandžius. Tiek mokymū, seminarų, kursų tokiu trumpu laiku niekada nebuvo. O dar vėliau įgytų teorinių žinių taikymas. Į ataskaitas už darbo savaites mokytojai įrašė tik trečdalį to, ką darė nuo ryto iki vėlaus vakaro. Direktoriai neleido įrašyti visų realiai išdirbtų valandų, nes sako, kad nemokės viršvalandžių... Ot komfortas mokytojams. O dar užduočių, testų, kurie tiktų nuotoliniam mokymui, rengimas. Mokytojai įspeisti į kampą, psicologinis pervargimas veikia ne tik juos pačius, bet šeimos narius..

Jonas

Jonas portretas
Pirmiausia nereikėjo pirkti tų kompiuterių. va kur bereikalingos išlaidos .o ne už 10-tokų darbų tikrinimo atšaukimą gąsdinti komforto netekimu. Komforto zoną pirmiausiai turėtų palikti ne mokytojai,kurie dar joje nebuvo . (Juos dešimtmečiais maitinate pažadais apie padidinimą atlyginimo,). o tie kurie nesugebate suvaldyti situacijos ir plaukiojate padebesiais. Švietimas pasimetęs, nes tokie projektai kaip nuotolinis mokymas yra kuriami ir įgyvendinami ne per savaitę ar dvi, o metais tai kuriama. Ką matome dabar? Vieną dieną dirbam su viena platforma, kitą dieną jau su kita, o trečią jau ant kitos platformos sodina. Lietuva yra pasimetusi, o tą suirutę atleiskit didina valdininkai, kurie yra atitrūkę nuo realybės ir patys užsibuvę KOMFORTO zonoje. Rašau vėlai,nes spėlioju ant kokios platformos rytoj turėsiu sėdėt.

Varnėnų baidyklė

Varnėnų baidyklė portretas
Nekur bezdėsi (taip sako dzūkai), ponia ar ponuli. Anądien vyr bankininkas Vasiliauskas per radiją aiškiai pasakė, kad šiemet laukia pajamų sumažėjimas apie 12%. Algų ir pensijų gal ženkliai nemažins, negražiai skaičiai atrodytų, tačiau infliacija tuos pinigėlius sugrauš su pasigardžiavimu. Melskitės, kad tik 12%, o ne 25. o gali būti ir taip. Ir nepasišakosi, o jei dar kokį streikelį ar ką, tai sėdėk iš viso be nieko, leteną čiulpdamas, kaip meška per žiemą irštvoje.

2 pedagoge

2 pedagoge portretas
A girdz, jau tokia trida kaip sanaudos uz interneta ir elektra netriesk mums cia Pagal tave tai tu ir issitustinti nesi i mokykla kad maziau namuose vndens suvartuoti. Apgailietina ir tu dar PEDAGOGE????

lietuvis

lietuvis portretas
Saugok mus Viešpatie nuo tokių Prižgintienių, o nuo coronos kaip nors patys apsisaugosim. Corona atėjo ir kažkada išeis, o Prižgintienės kaip vadovavo nuo tarybinių laikų švietimo skyriams, taip ir toliau vadovaus.

Pedagogas

Pedagogas portretas
Tai parodo mūsų švietimo skyriaus specialistų, bei direktores nepagarba visiems Klaipėdos mokytojams. Mokytojos iš savo lėšų apmoka internetą, elektra, išnaudoja savo techninis priemonės. Skiria daugiau laiko pamokų pasiruošimui. Pagaliau patyrę stresą. Ir svarbiausia - karantinas ne mūsų kalte, kad mes už tai neštum atsakomybe bei atsiskaitytum savo kišenė. Pagaliau ir taip nedideli atliginimai. Tai uždarom mokyklos karantino metu, nedirbsim. Atvežkit mums tik maisto, kad ne mirštum mes ir mūsų vaikai. Kad po karantinu butu kam dirbti. Ar iš Europos dar negavot pinigu kriziniam atvejui?

bukagalvė valdžia

bukagalvė valdžia portretas
Toji mūsų vadinama valdžia nesupranta ar nenori suprasti, kad dirbti nuotoliniu būdu, ypač individualiuose (meno) užsiėmimuose yra daug sudėtingiau, sunkiau, daug labiau varginančiai, nei įprastai, tiesioginiu būdu.

GGG

GGG portretas
"Atliks ne visus darbus Švietimo skyriaus vedėja pastebėjo" O jus ponia vedėja atliksite visus darbus??? O gal už visus darbus ne karantino metu apmokėdavote???

???

??? portretas
O jeigu išeisime nuo balandžio atostogauti,tai kas mokys vaikus ?

lt

lt portretas
Darbo nuotoliniu būdu ne sumažėjo, o padaugėjo. Čia tik kabinetiniams klerkams taip atrodo, o realiai pedagogai, dirbantys individualiai su kiekvienu vaiku, jo tėvais, konsultuojant ir patariant, kaip pereiti prie neįprastos, internetinės veiklos - krūviai nerealiai išauga. Šitaip nusišnekėti tegali absoliutūs infantilai, nedirbę pedagoginio darbo. O ir kompiuterizacija tik įsibėgėja, daugybė šeimų nėra įvaldžiusi darbo kompiuteriais, daugybė jų išvis neturi. Griauti lengva, atleiskite paskutinius mokytojus ir galiausiai nupjausite šaką, ant kurios patys sėdite.

priešmokyklinukai

priešmokyklinukai portretas
O kodėl kompiuteriai perkami tik mokyklos o ikimokyklinėms įstaigoms nieko?

Petras

Petras portretas
TRAMVAJAUS studijoms Klaipeda turejo 500 tukst Eur.

As

As portretas
Kas yra komforto zona, skirtingai suprantam. Dirbu mokytoja nuovargis ir nesuskaičiuojamų valandų virtualiem susitikimams, seminarams, ruošiamasis pamokoms, tėvų ir mokinių konsultavimas. Yra kolegų, kurių antros pusės neteko pajamų, išlaiko šeimą. Perskaitau žinutę koreguokime mokytojom algas. Liūdna ir tai, kad dar nėra mažinamos algos, bet jau nuteikia, kad reikėtų mažinti. Tikiuosi, įvertins mokytojų pastangas. Kalbėdami, kad komforto sąlygos mokyti iš namų, pasidomėtų kokios iš tiesų sąlygos. Linkiu sveikatos ir viliuosi, kad įveiksim virusą greičiau. Grįšime įprastas veiklas. Laukiu kada mokysiu vaikus klasėse.

Aš portretas
Raštą tai parašė, o kas pasirūpino, kad mokytojai turėtu asmeninį kompiuterį namuose ir internetą greitą. Daugelis naudojasi vienu kompiuteriu šeimoje. Jei vienas iš šeimos narių dirba nuotoliniu būdu, mokytojui jau nebelieka kaip pamoką vesti. Be to ne visi mokytojai naudojasi laidiniu internetu. Pagal įstatymą, darbdavys (švietimo skyrius ar ministerija) turi darbuotojus aprūpinti visomis darbo priemonėmis.

IM

IM portretas
Klaipėdos savivaldybė visada parodo, kaip nekenčia savo miesto pedagogų. Tikriausiai visiems mokytojams reikia išeiti į priverstinę prastovą, tada nereiks algų mažinti ir tėvai galės patys savo vaikus mokyti.

Aridonas

Aridonas portretas
Kur empatija, žmogiškumas, griebti ir nusmaugti kolegas?

Nesuprates

Nesuprates portretas
Tai kaip suprantu ir Švietimo skyrius su vedėja Laima Prižgintienė priešaky algas mažinsis, o gal ir neapmokamų atostogų iki rugsėjo pasiims, nes kaip patys sake, 10kl. patikrinimo nebus, tai svietimo skyriui jo organizuot ir vykdyt nereikes, mokyklos uzdarytos, tai inspektoriai nevizituos, popieriu, bylu netikrins. Svietimo skyrius atraportavo, kad nuotoliniam pasiruosta (tiksliau sakant mokytojai pasiruose ar vis dar ruosias intensyviai, nes svietimo skyrius tik parase rasta, kad mokykla privalo pasiruost). Reiskia pasiruosusios mokyklos dirba nuotoliniu budu, o svietimo skyrius su vedėja L. Prizgintiene priesaky eina 5men. neapmokamu atostogu iki kitu mokslo metu ir netrukdo dirbantiems mokytojams dirbti.

nesąmonė

nesąmonė portretas
koks čia mokymas nuotoliniu ar patys suprantat ką kalbat, lietuviai taps ne tik zulikais bet ir beraščiai

JAZZ

JAZZ portretas
O kaip JAzzo festivalis ir pinigai, ar PONO mero žmonos alga sumažèjo? - , nes festivalio šiemet tikrai nebus... ar negalima bûtu visokių švenčių pinigus skirti švietimui ? - Kokie mūsų savivaldos prioritetai?

Titas

Titas portretas
Visiems blogai, ir čia solidariai susimažinti atlygius turėtų visas biudžetinis sektorius. Taip, išlaidos sumažėjo, būkim biedni, bet teisingi- išlaidos mūsų visų, besėdinčių namuose sumažėjo, turim suprasti, kad atlyginimai proporcingai mažinami visiems-nuo Seimo nario ar Prezidento iki kiemsargis.

O

O portretas
Tai, kad mokytojai dirba su savo asmeniniais kompiuteriais, ( mokinius ale aprūpins), išnaudoja savo namų ūkio elektros energiją, apie laiko sąnaudas tai nėra net kalbos, konsultacijos, diskusijos, pasiruošimas ir t.t. Nu čia tipo normaliai, neatlieka visų numatytų darbų, o kad daro begales nenumatytų, tada kaip?

"trumpina pamokų laiką"...

"trumpina pamokų laiką"...  portretas
O ar paskaičiavo, kiek laiko mokytojai turės ruoštis pamokoms nuotoliniu būdu, kai prie kompiuteri praleidi pusę paros ir smegenys garuoja?!!!

Šūdas tas nuotolinis

Šūdas tas nuotolinis portretas
"mokyklos aprūpina vaikus būtinąją įranga" Kažkaip ne labai pastebėjau šitą dalyką, Pati esu dvyliktokė ir man mokykla pasakė: "Mokyklai neužtenka kompiuterių, tai šitą problemą reikia spręsti patiems" Iš kur gauti ta "įranga" neįsivaizduoju. Mano algos tikrai ne užteks šitai "irangai"

Aiva Gylienė

Aiva Gylienė portretas
Pedagogams(tame tarpe ir kūno kultūros,muzikos,dailės) mokytojams galvos ištinę nuo to,kaip padėti vaikams pajudėti,padainuoti ar užsiimti kitokia pozytivią veikla karantino metu.

Klp

Klp portretas
Vyriausybėje ruošiantis svarstyti klausimą dėl sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos tolesnio vadovavimo Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centrui, politologas teigia, kad ministro klaidų sąrašas yra tiesiog per ilgas, kad jis toliau galėtų vadovauti su krize besidorojančiai struktūrai.

Anonimas

Anonimas portretas
Darbai visur sustojo, tuoj pinigai baigsis o gatvese ginkluota policija saudys isejusius is namu. Kaip protestuosit ir valdzia versit.? Gerai sugalvota su tuo korona liaudi uzsmaugti. Liberastai, Soroso globalistai padare zmones zombiais kuriuos dabar taip lengva valdyti. Cha cha cha .... viskas del avinu bandos geroves. Yessss.

Na ka ruoškimes

Na ka ruoškimes portretas
Visi aptvaruose, vaikščioti po du, antsnukiai užmauti, liko apriboti tarpmiestini judejima ir vualia streiku nebus seime langai nebeduž linksmiau nei 2008:)

o kaip mokys

o kaip mokys portretas
fizinio lavinimo, muzikos, dailes

Demosas

Demosas portretas
Tikrai kad darbo krūvis keitėsi. Žmona paskutinės 4 paras iki antros nakties kitai savaitei medžiaga skaitmeninei platformai ruošia. Diena po porą webinaru online ir posėdžių tai per zoom, tai per Skype, tai per oogle meet ir tai visko nespėja. Aš ir vaikus prižiūriu, ir gaminu ir apiperku ir namus tvarkau. Kaip suprantu už pakitusi krūvį žmonai alga pakels, nes daro krūvas veiklų, kurių jos etatiniai nebuvo numatyta.

Rinkėjas

Rinkėjas portretas
Labai smerktinas būtų pavyzdys. Nieko neveikianti švietimo ministerija kaip mat pagriebs tokį "modelį". Ir bandys jį taikyti visoje Lietuvoje, ir net ne iš blogos valios - o tik tam, kad vėl ir vėl imituotų veiklą (už kurią, beje, ministerijos specialistams algos tai nesumažės). Vyriausybei pateks "po padažu", kad gerai,- teisėtai sutaupysim lėšų - dundukams iš policijos ir kolūkių tas yra labai suprantama....

AAA

AAA portretas
O, kad yra dirbama iš namų ir naudojama sava technika, elektros energija, apie tai negalvojama. Mokyklos dabar sutaupys elektros energiją, vandenį,...

Antanas

Antanas portretas
Ne valstybė kalta dėl epidemijos, ar pedagogai kalti kad yra valstybės piliečiai?

Anonimas

Anonimas portretas
Sita ponia nuotraukoje tikrai savo pinigus gaus.....

Tikrai TAIP

Tikrai TAIP portretas
!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių