Klaipėdiečiai pasitiko 2022-uosius metus!

Gęstant paskutinei 2021-ųjų dienai Klaipėdą apgaubė rūkas, sniego beveik neliko, bet šventinės nuotaikos daugeliui klaipėdiečių tai nesudrumstė. Žmonės linksminosi ir mėgavosi pramogomis koncertuose.

Nors oras nežadėjo malonaus buvimo šventiškai apšviestame uostamiestyje, pasipuošę klaipėdiečiai skubėjo į Klaipėdos Dramos teatrą, kur į metų pabaigos koncertą pakvietė Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“.

Kiti rinkosi į Klaipėdos koncertų salėje vykstantį Klaipėdos kamerinio orkestro ir solistų Linos Dambrauskaitės ir Romano Kudriašovo koncertą.

Žvejų rūmuose koncertavo toje pačioje salėje prieš 22 metus savo karjerą pradėjusios grupės „Man-go“ merginos.

„Švyturio“ arenoje klaipėdiečiai linksminosi klausydami Sauliaus Prusaičio bei atlikėjos Iglės dainų.

Kultūros fabrike žiūrovai stebėjo spektaklį-koncertą „Graži ir ta galinga“.

Daugybė uostamiesčio gyventojų naujuosius 2022 metus pasitiko kavinėse ir restoranuose, kurie savo lankytojams taip pat parengė išradingų ir smagių pasirodymų.

Vytauto Liaudanskio nuotr.

Dalis klaipėdiečių turi tradiciją likus pusvalandžiui iki vidurnakčio rinktis Liepų gatvėje, prie centrinio pašto, kurio bokšte įrengtas karilionas. Kasmet žmonės čia klausosi varpų muzikos koncerto, o vos jam pasibaigus patraukia arčiau senamiesčio ir stebi iš piliavietės šaunamus fejerverkus.

Šiemet Klaipėdoje pagrindinės Teatro ir Atgimimo aikštės paskelbtos zonomis be pirotechnikos, todėl čia žmonės rinkosi gausiau ir jautėsi saugiau.

Tiršto rūko gaubiamame mieste apie šalia esančią jūrą primena laivų ūkimas. Taip jie praneša apie savo atvykimą.

Vidurnaktį fejerverkus taip pat palydėjo uoste stovinčių laivų sirenų choras.

Sveikindamas klaipėdiečius savo „Facebook“ paskyroje Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas priminė, kad žengiame į jubiliejinius mūsų miestui metus. Juk 2022-aisiais Klaipėdai sukaks 770 metų.

Vytauto Liaudanskio nuotr.

Meras paragino kiekvieną mūsų pagalvoti, kokią dovaną galime padovanoti miestui mes. Netikėta mintis, nauja idėja, drąsus, veržlus siūlymas gali tapti tokia dovana.

Teatro aikštėje buvo daug žmonių, tvarkos žiūrėjo nemažai pareigūnų. Jiems teko stebėti ir drausminti petardas šovusius žmones. Miesto fejerverkus papildė žmonių atsinešti ir už aikštės ribų iššauti fejerverkai.

Šypsenos, linkėjimai sveikų ir laimingų metų skambėjo žmonių lūpose. Ne vienas į naujuosius įžengė kalbėdami su telefonų ekranuose matomais toli gyvenančiais artimaisiais. Minioje linksmas Krišną garbinęs vyras džiaugėsi šventiška nuotaika, dovanojo aplinkiniams paveikslėlius su deivės Lakšmės atvaizdu ir šventino juos Gango vandeniu. Piktai į tai reaguojančių nebuvo.

Minioje matėsi nemažai kitataučių, skambėjo ne tik lietuvių kalba.

Miestas pasitiko 2022-uosius neįtikėtinai ramiai, tai patvirtino ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Suds

Suds portretas
Ta konceptuali egle tai labai kvailas reikalas. Jei tokia maza, tai turejo buti kazkoia silta ir nepaprasto grozio. O dabar - bjauriai papuosta ir tiek. Konceptualus menas yra idomus tuomet, kai paremtas talentu.

ups

ups portretas
kazkaip tas "be fejerverku" dave atvirkstini rezultata, pyle taip, kad drebejo langai ir augintiniai, o tarp fejerverku gausmo Baltijos pr. leke sirenas ijungusios greitosios...gal girtiems ir tas pats, bet garseliai tai ne kokie, tad linkiu sekancius sutikti tikrai be fejerverku, lekianciu i langus, ir sveikiems....

Juokingiausia

Juokingiausia portretas
Gavosi Palangos turistams...sniego neliko,rūkas,drėgna,salta,....
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių