Klaipėdietis kviečia liudyti ir A. Merkel

Rugpjūčio mėnesį dėl inkriminuoto nusikaltimo teisintis turėsiantis klaipėdietis teismą užvertė oficialiais raštais. Jeigu teismas tenkintų jo prašymus, liudyti į Klaipėdą turėtų atvykti ne tik šalies Prezidentė, bet ir garsiausi pasaulio dainininkai, aktoriai bei visos Europos politikos elitas.

Sąraše – vien žvaigždės

Vyras bus teisiamas už Lietuvos Respublikos Prezidentės šmeižimą elektroninėje erdvėje. Ruošdamasis po kelių mėnesių vyksiančiam teismo posėdžiui, jis rašo prašymus, skundus, juos pasirašo ir siunčia uostamiestyje esantiems teismams.

Be visų kitų prašymų, klaipėdietis surašė ir kokie asmenys turėtų būti iškviesti liudyti.

"Prašau Klaipėdos apygardos teismą iškviesti į teismą liudininkus: Belgijos pilietį policijos pareigūną, kuris yra nuotraukoje su sužalota akimi, Edmundą Jakilaitį, Evaldą Šiškauskienę, Seimo narį Povilą Urbšį, Redą Gylytę, Arūną Valinską, Marijoną Mikutavičių, Andrių Mamontovą, Igorį Vasiljevą, Alfredą Bumblauską, Liudą Mažylį, Danielį Sunjatą, Martiną Schulzą, Guy'ų Verhofstadtą, Angelą Merkel, Teresą May, Davidą Cameroną, Saulių Skvernelį, Gitaną Nausėdą, Viktorą Grabauską, Andžejų Roginskį, Rimvydą Valatką, Marių Žiedą, Gabrielių Landsbergį, Karolį Rugį", – rašte vardus ir pavardes pateikė vyras.

Išvardijęs kiekvienos šių įžymybių pareigas, prašymo autorius nenurodė, kodėl norėtų juos matyti teismo posėdžių salėje ir ką šie žmonės turėtų paliudyti.

Rimtumu neabejoja

Kitame prašyme nušalinti prokurorą rašoma, kad jis yra siejamas su sovietiniais laikais, pedofilija, žmogžudyste ir šalies Prezidente.

"Būdamas Palangoje mačiau, kaip prokuroras S.G. ir A.M. papjovė kiosko pardavėją, kai pritrūko pinigų šventei. O Klaipėdoje S.G. ir A.M. išprievartavo apie keturias mergaites, kurias nužudė devynaukščio statybvietėje. Naikupės g. 16 kieme dabartinė Lietuvos Prezidentė perpjovė gerklę mergaitei, tą patį padarė ir prokuroras... Prokuroras S.G. mane ir sovietiniais laikais buvo užpuolęs su kirviu ir 1995 m. Kauno g. 6 Vyriausiajame policijos komisariate pasisavino piniginę "Armani" su 3,8 tūkst. litų ir banko kortelėmis, kurias liepė pasisavinti dabartinė Lietuvos Prezidentė. Buvau daužomas kirviu per galvą... Taip pat prokuroras S.G. su Lietuvos Prezidente, būdami apsvaigę nuo alkoholio ir narkotikų, atimdami iš mano mamos ir manęs mūsų buto raktus, įsibrovė su koviniais ginklais, kai aš buvau su Aiste Pilvelyte lovoje. Mane ir A.Pilvelytę bandė pažeminti, bet aš sugebėjau įvertinti situaciją ir nuginkluoti pavojingus, apsvaigusius nuo narkotikų įsibrovėlius", – rašė savo prašyme teismui klaipėdietis.

Nurodyti įvykiai, jo įsitikinimu, yra rimtas pagrindas nušalinti prokurorą, kuris, anot rašto autoriaus, kartu su Prezidente yra nusikalstamos veiklos bendrininkai, o prokuroras – dar ir iškrypėlis.

Neišvyko į pasaulio čempionatą

Kitame prašyme tas pats asmuo skundu reikalauja Lietuvos advokatų tarybą "iškelti baudžiamąją bylą ir panaikinti advokato statusą, atimant licenciją advokatams Osvaldui Martinkui, Gintarui Černiauskui, Mindaugui Kepeniui, Eligijui Karbauskiui už nusikalstamą susivienijimą ir nusikalstamą veiklą, vykdytą sovietmečiu".

Skundu pavadintame rašte vyras dėsto, kad vienas minėtų advokatų iš jo pasisavino didžiules pinigų sumas dar rubliais, vėliau – doleriais, litais ir užblokavo jo banko sąskaitas. Esą po apsilankymo vieno advokato kontoroje jis buvęs sulaikytas, nuvežtas į Šiaulių tardymo izoliatorių, kur buvo apkrėstas hepatitu C, sifiliu. Tai esą buvo įvykdyta paimant advokato kraujo ir jį perpilant rašto autoriui.

Pareiškėjas Klaipėdos apskrities policijos viršininkui guodėsi tuo metu turėjęs vykti į pasaulio futbolo čempionatą.

"Turėjau pasiūlymą atstovauti Švedijos futbolo rinktinei, kadangi jaunystėje žaidžiau Švedijos rinktinėje ir laimėjau pasaulio futbolo čempionatą bei buvau pripažintas geriausiu Švedijos rinktinės žaidėju, – oficialiu raštu dėstė vyras. – Advokatas pasisavino 25 tūkst. rublių, paimtus už gynybą, kai šmeižtu ir iš anksto suplanuotu tyčiniu nužudymu, kurį organizavo Palangoje dabartinė Lietuvos Prezidentė, Linas Linkevičius, Arvydas Sabonis ir Mia Pilypaitė, siekiant pakišti įkalčius po nužudymo ir apkaltinti mane šiuo nusikaltimu, nors aš turėjau geležinį alibi ir buvau tuo metu Palangos milicijos būste."

Kitą advokatą klaipėdietis kaltina pasisavinus jo du milijonus rublių bei du Polio Sezano paveikslus, Liną Pernavą 1995 m. pasikėsinus į jo gyvybę. Lietuvos policijos vadas esą galėjo šaudyti kariniu automatiniu ginklu "Tavor", kuris buvo pavogtas Jungtiniuose Arabų Emyratuose iš ginklų parodos.

Pranešęs apie šiuos šiurpius nusikaltimus vyras paprašė, kad juos tirti būtų skirta Organizuoto nusikalstamumo tyrimų valdybos tyrėja.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
va cia tai fantazija

patarimas

patarimas portretas
Pirmiausia patikrinkit jo psichika juk matosi kad tai ligonis,rašinėjat visokias nesamones

Anonimui

Anonimui portretas
Tikra tiesa silizniovas vagis paskutinis deje tokie padugnes neteisemi.
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių