Klaipėdos „Dragūnas“ iš Liuksemburgo parsiveža lygiąsias

Europos rankinio federacijos taurės pirmosiose varžybose Liuksemburge sekmadienio vakarą Klaipėdos „Dragūno“ komanda su „Handball Kaerjeng“ klubu sužaidė lygiosiomis.

Europos rankinio federacijos taurės pirmosiose varžybose Liuksemburge Klaipėdos „Dragūno“ komanda su „Handball Kaerjeng“ klubu sužaidė lygiosiomis.

Tai reiškia, jog lemiama kova dėl galimybės patekti į kitą etapą laukia šeštadienį, rugsėjo 14 dieną, uostamiestyje.
Liuksemburge varžybos baigėsi rezultatu 30:30.

Pirmajame kėlinyje „Dragūnas“ tik vijosi varžovus – nuo jų atsilikinėjo 4-5 įvarčiais. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 18:13 klaipėdiečių nenaudai.

Tačiau antrajame kėlinyje uostamiesčio rankininkai nepalūžo, varžovus pasivijo, o vienu metu net buvo įgiję minimalią persvarą.

Beveik pusę antrojo kėlinio varžybos vyko taškas į tašką, kol galiausiai varžybos baigėsi lygiosiomis.

Todėl atsakymas į klausimą, kas pateks į kitą Europos rankinio federacijos taurės turnyro etapą, paaiškės atsakomosiose varžybose.

Šios poros laimėtoja komanda antrajame rate turėtų žaisti su Rumunijos „Stiinta Minicipal Dedeman“ klubu.

Europos rankinio federacijos taurės turnyras antras pagal pajėgumą Europos rankinio turnyras. Jame klaipėdiečiai dalyvaus pirmą kartą.