Klaipėdoje įsikūręs zoologijos sodas atvers duris lankytojams

Už 10 km nuo Klaipėdos įsikūręs zoologijos sodas duris lankytojams atvers gegužės 1 d. Savininkas sako, kad gyvūnų karantinas neišvargino – jie kaip tik turėjo progą atsikvėpti. O jis pats jau laukia lankytojų, nors ir ne visų.

„Normalių žmonių pasiilgau. Skambučių yra daug. Bet norėčiau, kad sugrįžtų tie, kurie vertina žmonių darbą ir supranta apie gyvūnus. Tie, kuriems patinka zoologijos sodai, o ne žmonės, ateinantys pasižiūrėti vien dėl mados. Ar dėl to, kad kažkas juos atvedė“, – teigė zoologijos sodo savininkas Edvardas Legeckas.

Jis guodėsi dėl tokių lankytojų turintis tik bėdų.

„Šiukšlina, skundus rašo – į metus po dvidešimt trisdešimt, nors jie ir nepasitvirtina. O patys drausmės nesilaiko. Tvarkingumo nėra, supratimo nėra. Apie gyvūnus žinių neturi. Vyresnio amžiaus žmonės normalūs, bet jaunimas – bukas kaip turistinė tašė“, – piktinosi direktorius.

Zoologijos sodas iki šiol buvo uždarytas dėl karantino. Tačiau savininkas sakė, kad pandemija jiems didelių problemų nesukėlė.

„Žiema mums ir taip yra ramus gyvenimo laikotarpis – dirbame tik vasarą. O pernai per karantiną veikėme tik išeiginėmis ir šventinėmis dienomis“, – paaiškino E.Legeckas.

Jis tikino, kad keturkojai zoologijos sodo gyventojai per pandemiją nenuobodžiavo.

„Gyvūnams ramiau, kai lankytojų mažiau. Jie pripranta prie aptarnaujančio personalo ir dėl nieko nesijaudina“ – tikino direktorius.

Per karantiną apie porą šimtų gyventojų turinčiame zoologijos sode jų dar pagausėjo. Liūtė atsivedė tris jauniklius.

„Motina dar pati augina, mes džiaugiamės ir kol kas prie jų nelendame“ – teigė E.Legeckas.

Jis tikisi, kad kitą mėnesį zoologijos sodo lankytojų akį džiugins ne tik jaunieji liūtai, bet ir aplinka.

„Laukiame, kol atšils orai, ir viskas sužaliuos. Bus gražiau. O dabar tai žinote – žemė šlapia, žolė neauga, tai nieko gero ir gražaus“, – teigė zoologijos sodo savininkas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jadzė

Jadzė portretas
Vėl prišers liūtų jauniklius raminamųjų ir leis fotografuotis visiems kas sumokės. Nesupratau kodėl neuždaro to konslagerio.

haha

haha portretas
saunuolis direktorius ka galvoja ta ir sako ner cia ko nutylet tokie tie zmones, nei jiems tie gyvunai idomus nei ka neturi ka veikt ir vaziuoja laiko prastumt stfu ant tokiu geros dienos ;)

Lankytoja.

Lankytoja. portretas
Atsiprašau, bet čia tika ANTIREKLAMA, tokia nepagarba lankytojui... Nesitikėjau, kad taip gali kalbėti direktorius, lėšų matyt gauna iš kitur, jei taip lankytojų nevertina.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių