Kretingos rajono policininkai, reaguodami į Vaiko teisių apsaugos skyriaus pranešimą ketina imtis griežtų veiksmų prieš viename Kretingos rajono kaime gyvenantį vyrą, skriaudusį sugyventinės dukrą.
Kovo 11-ąją nepilnametė mergaitė sumušta ir pažeminta, turėjo ieškotis nakvynės pas giminaičius, nes iš namų ją išvijo girtas motinos sugyventinis. Tądien jis ir paauglės motina ir patėvis girtavo namuose. Motina skriaudžiamos dukros neapgynė.
Jau kitą dieną, paraginta giminaičių, mergaitė kreipėsi į Kretingos rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrių ir apskundė patėvį.
Šio skyriaus viršininkė Violeta Lukoševičienė tikino, kad iškart ėmėsi veiksmų mergaitei apsaugoti.
„Dažniausiai vaikai slepia, kad yra skriaudžiami šeimos narių, jiems gėda dėl suaugusiųjų elgesio. Šioje šeimoje auga daugiau vaikų. Kalbėjomės su jų motina bei jos sugyventiniu ir turime vilčių, kad jie sugebės susitvarkyti ir auginti vaikus patys.
Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.
Naujausi komentarai