Laukia remonto darbai: Klaipėdoje uždarys Žvejų gatvę

Jau netrukus prasidės kapitalinio remonto darbai senamiestyje. Numatoma sutvarkyti penkias akmenimis grįstas gatves – Sukilėlių, Vežėjų, Žvejų, Teatro ir Daržų.

Klaipėdos savivaldybė praneša, kad darbai prasidės nuo Žvejų g., kuri lapkritį bus uždaryta dėl senos dangos ardymo darbų.

Prieš juos pradedant, dar šį mėnesį bus atlikti archeologiniai tyrimai ir kadastriniai matavimai.

Nėra žinoma, kiek kasinėjimai užsitęs, bet tikimasi pabaigti iki lauko kavinių leidimų galiojimo pabaigos.

Rangos sutartis su Šilutės statybos bendrove "Kavesta" buvo pasirašyta gegužės pabaigoje.

Nenorėdami trukdyti gyventojams bei poilsiautojams ir atgrasyti lauko kavinių bei kitų verslų klientų, valdininkai darbus nusprendė pradėti rudenį.

"Savivaldybė dėjo pastangas suplanuoti darbus senamiestyje taip, kad visi patirtų kuo mažiau nepatogumų. Ilgiau atidėlioti suplanuotų darbų negalime, nes jie turi būti baigti kitais metais. Be laikinų nepatogumų jokie didesni darbai neįmanomi, todėl klaipėdiečių prašome būti kantriems, kad netolimoje ateityje galėtume vaikščioti atnaujintomis senamiesčio gatvelėmis", – kalbėjo Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Andrius Dobranskis.

Kapitalinio remonto darbai Žvejų g. prasidės nuo Tiltų g. pusės ir plėsis iki Pilies g.

Savivaldybės internetinė svetainė skelbia, kad kapitalinio remonto metu bus tvarkoma visa gatvės infrastruktūra.

Iš dalies bus pakeista akmeninė Žvejų gatvės danga, bus įrengta lietaus nuotekų sistema ir naujas apšvietimas, šaligatviai bus iškloti nauja granito plytelių danga.

Daugelis jau pastebėjo, kad Vežėjų ir Sukilėlių g. taip pat vyksta atnaujinimo darbai. Juos rugsėjo pradžioje pradėjo viešųjų pirkimų konkursus laimėjusi įmonė "VVARFF".

Ta pati įmonė atliks Daržų ir Teatro g. remonto darbus.

Žvejų g. kapitalinio remonto sutarties vertė – per 940 tūkst. eurų.

Kapitalinio remonto darbus iš dalies finansuoja ES, Klaipėdos savivaldybė ir Kelių priežiūros ir plėtros programa.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anomas

Anomas portretas
Atgrubnagiai ,nekiskite nagu prie Zveju gatves grindinio ,jis tinkamai sudetas ir atlaikis simtmecius,jau irodete, ka mokate kitose gatvese,turbut kazkam labai reikia tu akmenu is grindinio ir pinigu uz kuriuos nieko gero nepadarys.geriau pabaikite pradetus darbus ir nebaigtus.

Liubomiras

Liubomiras portretas
Pradėti tai pradės, o kada Zauerveino gatvę sutvarkyti baigs. Lietus lyja, duobės, asfaltas nuimtas, išdaužyti gabalai. Vairuotojai dantis baigia išbarstyti. Tikras balaganas.

Antanui

Antanui portretas
Jo Simonkej parkavimo vietas didino didino, pavargo ir sustojo. Bet žmoniu gyvenimai gi nesustojo:) Klaipėdoje pas savivaldybes specialistu debilizmo epidemija. Mes nekalti čia rangovai kalti:) kaip kokia mantara.
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių