Ligonių angelai sargai – padėti skubantys medikai

Eduardas

Eduardas portretas
Rugsėjo 25 d. buvau hospitalizuotas į Infekcinės ligoninės izoliatorių, kur man buvo atlikti 2 covid tyrimai ir nustatyta pneumonia. Medikai dirbo profesionaliai ir pagarba jiems. Tačiau graudžiai juokinga atrodė sekančią dieną guldant į KUL ligoninę. Iki nukreipimo, atvežtas 0,5-1 val. buvau laikomas ligoninės priėmimo skyriuje, į kurį laisvai ateidinėjo ir šalia sėdo žmonės iš gatvės nesitestavę nuo covid (klausiau jų). Tai reiškia, kad jei bent vienas iš gatvės atėjusių būtų buvęs su užkratu, tuomet su didele tikimybe būčiau ji pasigavęs ir nusinešęs į skyrių, po ko spaudoje būtume skaitę apie naują infekcijos židinį. Beje, iš į KUL priėmimo skyrių kartu su manimi buvo "patalpinti" dar 2 ligoniai, kartu vykę iš infekcinės ligoninės. Taigi, savo kailiu patyriau, kad skandalai KUL yra ne iš piršto laužti. Labai ačiū pulmonologijos sk. sesutėms ir slaugėms. Jūs dirbate sunkų ir prasmingą darbą, labai ačiū , ypač p. Romai.

Labai abejoju

Labai abejoju portretas
Tais ,,angelais sargais”, arba išgyvensi arba galą gausi. Tikrų gydytojų ant rankų pirštų suskaičiuosi per visą Lietuvą.

vaiva

vaiva portretas
Tu bijai užsikrėsti nuo medikų ,kurie rizikuoja gydydami tokius kaip tu Jei bijai, tai neik pas medikus.Gydykis pats.Nesupranti ,kad šis virusas visų mūsų nelaimė.Jei būčiau medikė ,labai pagalvočiau ,ar ieškot kito darbo , ar aukotis dėl tokių visažinių.

kaunietė

kaunietė portretas
Ačiū medikams. Parašykite ir apie kauniečius. Tikrai tarp jų daug sąžiningai dirbančių profesionalų, nepraradusių žmogiško veido. Didžiausia pagarba greitosios med. pagalbos darbuotojams... Ir dar pamatykime, kaip kantriai dirba sesutės, juk jos arčiausiai žmogaus. Šventas slaugučių darbas. .Ačiū.

Ačiū ,

Ačiū , portretas
gerbiamieji infekcinio skyriaus medikai . Nuoširdus ačiū , Jūs puikiai atlikote savo pareigą . Ačiū .

Ramunads

Ramunads portretas
Sveiki.Mano Ramūno Šulco dukterį pagrobė 2011 metų gruodį jos vardas Smiltė pavardė dabar pakeista Švegždaitė buvusi Šulcaitė.Veiksmas vyko Charlie picoje...Ginkluotas Tomas Kuzma man grąsino pistoletu priglaudęs prie nugaros sakė jeigu nepasirašysiu tevystes atsisakymo sutarties mirsiu.Dalyvavo šitam nusikaltime taip pat ir Kazimieras Lebionka..,Jolanta Švegždienė ir Arūnas Švegždys ,Germa Kuzmienė ir Vygantas Kuzma...Korumpuoti pareigūnai taip pat dalyvavo dukters nusavinime(grobime) juos papirko Kazimieras Lebionka,Kuzmai, ir kiti priešai.Mano dukra iki šios dienos yra išnaudojama net seksualiai.. mušama ir įtariu prievartaujama.Būkit geri padėkit kovoti su gangsteriais ir nusikalteliais jeigu galite.. Lietuvoje klesti korupcija , o mane sužlugdė mafija ir aš negaliu surasti net darbo ,sužlugdė iki benamio .... būkit geri padėkit jei gali

kauniete

kauniete portretas
apsiverkiau,pati esu sena medike ir labai jus suprantu,sitos duonos skonis pazistamas,nepervarkit mielieji,stiprybes

R

R portretas
Kodel nerasote , kad jusu minimas 55 metu vyras buvo apkrestas zmonos kuri dirba KUL akiu lygu skyriuje , kuris tuo metu bivo didziausias zidinys Lietuvoje. Tuo metu V.Janusonis ir V.Grubliauskas nuosirdziai teige , kad viskas tvarkoje ir kontroliuojama ir viruso is ligonines neimanoma parsinesti. Ir dabar dar tie patys medikai kalba , kad ju nereikia bijoti . Pasirodo reikia.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių