Melnragė – sausakimša: smalsuoliai sugužėjo į Švyturių metų atidarymo šventę

Šimtai klaipėdiečių ir miesto svečių prie Šiaurinio molo Melnragėje jau laukia šį vakarą pasirodysiančio šviesų ir muzikos šou.

Iki tol susirinkusiuosius džiugina pasakojimai apie jūrinio miesto kultūrą, tradicijas ir simbolius.

Rašytojai, aktoriai, režisieriai, muzikos atlikėjai, kitų profesijų atstovai dalijasi mintimis apie tai, kuo svarbi, išskirtinė ir artima jiems yra Klaipėda.

Gyventojai į šventę atvyksta viešuoju transportu arba automobiliais. Tam, kad užtektų vietų automobiliams pasistatyti, atverta dar viena stovėjimo aikštelė.

Kita dalis klaipėdiečių į šventę atvyko autobusu. 6-ojo maršruto autobusas, vežantis iki Melnragės, buvo sausakimšas. Vairuotojas keleivius išleido viena stotele anksčiau – ne Molo, o Melnragės stotelėje.

Melnragėje, automobilių stovėjimo aikštelėje prie kavinės „Ateik ateik“ tvarką prižiūri policijos pareigūnų ekipažas.

Belaukiant pasirodymo, klaipėdiečiai užsiima įvairiomis veiklomis: fotografuojasi, šoka, šnekučiuojasi, šildosi kavinėje ir kitaip leidžia laiką su savo artimaisiais, draugais bei šeimos nariais.

I. Kiseliovaitės nuotr.

Šį vakarą susirinkusiųjų laukia simbolinė „Švyturio ugnies“ uždegimo ceremonija, muzikinis-poetinis pasakojimas „Baltojo švyturio pasaka“, šviesų ir muzikos šou.NAUJAUSI KOMENTARAI

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Renginio reklama neatitiko lūkesčių, organizatoriams pritrūko fantazijos. Nueita paprasčiausiu keliu. Taip, švyturio istorija papasakota gražiai, vaizdžiai, bet kiti renginio momentai neapgalvoti. Pakvietus muzikantus į renginį, reiktų pagalvoti kam jie gros. Penki dūdoriai (panašu, kad muzikuojantys šermenyse) groja miniai žmonių su vaikučiais (pakviestais palydėti saulėlydį) vėjuotą vakarą prie jūros! Čia kažkaip galima suderinti? Net be vaikų atėjus, ilgu ir nuobodu buvo laukti "pasakos". Gėda už organizatorius, nes pakvietus svečių į pajūrį tą vakarą, teisintis teko :(

>>Pala-la-la-la

>>Pala-la-la-la portretas
Renginys buvo geras ir prasmingas, bet rengėjams pritrūko "parako" surašyti ir paskelbti kada kas vyks, kad norintys pilnos programos pasirūpintų atitinkama apranga sau ir savo atžaloms, o kam įdomu tik šviesos šou - atvyktų vėliau. Ir kioskelis su karštais gėrimais bei čirviniais blynais šalia to buvusio žvejų sandėlio namo nebūtų pamaišęs. Ir dar, keletas papildomų 6-tojo (ar 66-tojo :) ) maršruto reisų nuo švyturio bent iki miesto centro būtų pravertę, nes dabar stotelėse susidarė didelė laukiančiųjų grūstis.

Na taip

Na taip portretas
Neleidžia žmonėms laisvai atsipalaiduoti net pajūrio pliaže - ims dar kas ir pasiskūs kad ramybę trikdo? Gal žuvys ar kokie ruoniai jau turi tokią teisę?:D)
VISI KOMENTARAI 12

Galerijos

Daugiau straipsnių