Š. Vaitkus: Palanga atstatys Šventosios uostą, jei finansiškai padės valstybė

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Aplinkui uostas apstatytas namais. Kur uos uosto pastatus kis, kir tas privaziavimas bus? Cia ta uosta stumia kompanijos statancios nekilnojama turta tenai. Tai jie tegul ir moka uz uosto statyma.

Hahaha

Hahaha portretas
Niekam nereikalingas tas sventosios uostas. Valstybei jo tikrai nereikia, tegul stato arba sventojinpati, arba tampa privaciu. Bet kadangi savivaldybe ir toliau kliedi, kad upstas reikalingas “zvejams”, kuriu nera ir nebuvo ju ten, valstybe tikrai nekis pinigu i sita mesla. Bent jau sventoji butu tikras miestas, o ne medinemis trobomis apstatyta ganykla, gal kas ir vyktu. Supranti, kad planuotu uosta marinai, kuri tikrai butu naudojama jachtininkams plaukiantiems tarp klaipedos marinu ir latvijos. Bet ne, zveju uosto jiems teikia ;£)))))))))

Net visiškai nesusidūrusiam

Net visiškai nesusidūrusiam portretas
su uostų statymu bei atstatymu buvo aišku, kad visų pirma reikia molus pastatyt... O jie kainuoja milžiniškus pinigus, kurių Palanga neturi... To neįvertinęs Palangos meras Vaitkus padarė didelę kliurką... P.S. Net Gentvilo laikais valstybės valdoma Uosto direkcija nesutiko molų statyt.., tik "truputį" išmetė pinigėlių smėlio pakapstymui...

Klpd.

Klpd. portretas
na žinoma, tiek metų valstybė padeda kišdama didžiulius pinigus į Šventosios uostą,( net kažkada ispanai ir tie sugrūdo ar ne 300 000 tik litais) :D) kad griekas būt eilinį kartą nepasinaudot tokia plovykla.Tik va, bėda kad liko ten nesuprixvatizuotas tik pakrantės vanduo o šiaip tai prie krantinės jau apstatyta mūrais nors ir be leidimų:D) Varyk Vaitkau - gerai bus. Nieks netikrino ir nekontroliavo , nieks ir toliau ten nieko netikrins ir nekontroliuos. Kur ką padėjei :D)

Landzbergio Liudytojai

Landzbergio Liudytojai portretas
Statysim jurini uosta Sventojoj ir B.Y.B.I dedam ant tos durnos muziku Lietuvos

kaip faina,

kaip faina, portretas
šventoji turės du uostus, vieną jau pasistatė gentvilas, antrą išsikas vaitkus...

Anonimas

Anonimas portretas
yra du objektai-siurbėlės: nacionalinis stadionas Vilniuje ir Šventosios uostas:))

as

as portretas
Duokit ir man pinigų - pastatysiu ir atominę elektrinę, ir dar vieną uostą ir pauostį, ir dar daug daug ką....

na

na portretas
dabar paaiskinkit kam reikalingas tas sventosios uostas,jau buvo sukista desimtys milijonu ir nieko nesigavo.dabar jau reikes simtu milijonu ir vistiek nieko nebus.Vaitkau geriau sutvarkyk kelia nuo autobusu stoties iki sventosios vienos duobes belekaip uzlopytos.geda tokiu keliu ir vaziuoti.

Palangos savivaldybė

Palangos savivaldybė portretas
Šventosios uosto nepajėgi atstatyt.., per didelis kąsnis. Tas buvo žinoma jau nuo Gentvilo laikų... Uostus statyti ar atstatyti gali tik valstybė!

Itarus

Itarus portretas
Tai lyg toks barzdotas, nuplikes jau atstatinejo? Lyg ir lesos nemenkos buvo “sukistos”… Tai kaip cia iseina, vel musu pinigus “kis”? ;)
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių