Oficialioje kriminalinių įvykių suvestinėje pranešama, kad pareigūnų patikra Baltijos prospekte esančiame bendrabutyje truko nuo 20 iki 22 val.
Policininkų liudijimu, studentai tokiai patikrai paprastai neprieštarauja.
Porą valandų trukusio reido metu, pareigūnų vadinamo prevencine priemone, viename bendrabučio kambaryje rasta suktinė kanapių ir priemonės šiam kvaišalui rūkyti.
Kam priklausė šie radiniai, policijos atstovai nepranešė, gali būti, kad įtariamasis dar nenustatytas, nors ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis jau pradėtas.
Tikrinamos ne tik švietimo įstaigos, bet ir visos jaunimo susibūrimo vietos.
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Andromeda Grauslienė tikino, kad tokios patikros rengiamos tik tada, kai policija gauna mokymo įstaigos vadovų prašymą.
Veikiausiai prašydamas policininkų pagalbos įstaigos vadovas turi duomenų apie galimus narkotinių medžiagų vartojimo ar pardavimo atvejus.
Šiemet švietimo įstaigose arba jų bendrabučiuose buvo surengtos keturios tokios patikros. Be to, Visuomenės sveikatos centro darbuotojai kartu su švietimo įstaigų vadovais vykdė moksleivių testavimą dėl narkotinių medžiagų.
Gali būti, kad šių testų duomenys tapo pagrindu prašyti policijos pagalbos išaiškinant kvaišalų vartotojus ir platintojus.
„Tikrinamos ne tik švietimo įstaigos, bet ir visos jaunimo susibūrimo vietos, policininkai jas puikiausiai žino tiek Klaipėdoje, tiek visoje apskrityje. Dažnai tai yra aikštelės automobiliams prie marių, prie Dangės, parko ir daugelyje kitų vietų“, – kalbėjo A. Grauslienė.
Kinologų apmokyti tarnybiniai šunys yra puikiai apmokyti rasti kvaišalus ir labai greitai parodo, kur jie yra. Todėl policininkams nereikia atlikti kratos.
Naujausi komentarai