Smūgiai – specialiųjų tarnybų panosėje (papildyta)

Naktį iš antradienio į trečiadienį Klaipėdos senamiestyje buvo apstu specialiųjų tarnybų, tačiau tai nesutrukdė trims užpuolikams suspardyti vieną klaipėdietį.

Suspardė miesto centre

Nusikaltimą užfiksavo "Klaipėdos" skaitytojas, kuris nufilmavo, kaip Tiltų gatvėje vaikiną užpuola vienas jaunuolis, o vėliau prie šio prisideda dar du.

Filmuotoje medžiagoje užfiksuota, kiek kartų trijulė smūgiavo vaikinui į įvairias kūno vietas. Aukai pargriuvus ant grindinio, trijulė jį toliau pliekė kojomis.

Vietomis matyti, kaip jaunuolis iš paskutiniųjų dengiasi galvą, kurią nusikaltėliai talžo be gailesčio.

Baigę mušti jaunuolį, vaikinai pasišalino į tamsą.

Užpuolimas įvyko tuo metu, kai buvo bandoma pakelti Biržos tiltą. Įvykio vietoje budėjo ne tik policija, ugniagesiai, bet ir greitosios medicinos pagalbos ekipažas.

Detalių nepasakoja

Filmuota medžiaga sudomino 1-ojo policijos komisariato kriminalistus.

Paaiškėjo, kad tą naktį medikų pagalbos prireikė net ne vienam, o dviem jaunuoliams.

Tai, kad vaikinai atvežti greitosios medicinos pagalbos automobiliu į ligoninę ir yra smarkiai sumušti, policijai pranešė medikai.

Peržiūrėję "Klaipėdos" dienraščio skaitytojo fiksuotą medžiagą, pareigūnai nudžiugo, kad užpuolikus nukentėjusiajam bus lengviau atpažinti.

Buvo manoma, kad ta pati kompanija kiek anksčiau galėjo užpulti vieną iš vaikinų, o Tiltų gatvėje buvo suspardytas ir antrasis.

Ligoninėje pareigūnų laukė siurprizas. Gydomas jaunuolis visų nuostabai atsisakė bendrauti su policija ir pareiškė neturintis jokių pretenzijų. Netrukus policijos pagalbos atsisakė ir antrasis.

"Kol kas mes žinome tik tiek, kad buvo sužaloti du vaikinai. Daugiau aplinkybių mes nežinome. Tačiau manau, netrukus paaiškės, kas iš tiesų ten dėjosi", – tikino 1-ojo policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Kęstutis Kubilius.

Pagrobė kelnes

K.Kubilius pastebėjo, kad pirmiausiai reikėtų paskatinti klaipėdietį, kuris užfiksavo incidentą.

"Už tai turime piliečiams būti dėkingi. Bet kokia medžiaga tiriant tokius nusikaltimus pareigūnams gali praversti", – aiškino K.Kubilius.

Pareigūnų teigimu, muštynių, užpuolimų ar net plėšimų tamsiu paros metu uostamiestyje įvyksta nuolat, tad miestiečiai turėtų būti neabejingi ir, išvydę incidentą, turėtų iškviesti policiją.

"Tačiau negaliu pasakyti, kad tokių nusikaltimų padaugėjo. Tai priklauso nuo įvairiausių dalykų – sezono, renginių gausos ir net nuo gero oro. Dažniau tokių incidentų nutinka ten, kur yra pasilinksminimo vietos arba po viešų renginių, koncertų", – pastebėjo K.Kubilius.

Šią savaitę 1-asis policijos komisariatas pradėjo tyrimą dėl 29 metų vaikino užpuolimo ir apiplėšimo. Vaikinas skundėsi, kad buvo sumuštas Kretingos gatvėje.

Užpuolikai iš klaipėdiečio atėmė telefoną ir pagrobė kelnes. Jaunuoliui sulaužyti šonkauliai.

Šiemet Klaipėdos mieste pradėti 157 tyrimai dėl plėšimų. Viešoje vietoje šiemet uostamiestyje įvykdytas 581 nusikaltimas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Aš portretas
šaunuolis praeivis, turim visi pvz. imti. Turbūt visų pirma paskambino policijai, tada fiksavo...Pretenzijų neturi, tai juos ir toliau terorizuoja, juk aišku. Jei kūno sužalojimai yra vis tiek turi imtis tyrimo...

TROLIS

TROLIS portretas
REIKIA KUO GREICIAU I DARBA GRAZINTI GERB.SMATAVICIU,BUTU TVARKA.SENI KADRAI VAGOS NEGADINA.

Klausimas

Klausimas portretas
Negi jūs esate tokie ūbagai, kad panaikinote kameras senamiestyje bent jau ?
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių