Tragiška modelio žūtis: prokuratūra baigė tyrimą, teisme – du įtariamieji

 • Teksto dydis:

Klaipėdos prokuratūra pranešė baigusi ikiteisminį tyrimą dėl modelio Dovilės Didžiūnaitytės žūties. Jauna mergina prieš dvejus metus iškrito iš viešbučio 14-o aukšto balkono ir žuvo.

Po beveik pusę metų trukusio ikiteisminio tyrimo procesinių sprendimų teisėtumo kontrolės etapo ir Klaipėdos apygardos teismui šių metų lapkritį priėmus neskundžiamą nutartį ir pritarus prokuroro priimtam sprendimui, ikiteisminį tyrimą pagal dalį Baudžiamojo kodekso straipsnių nutraukti, šiandien paskelbta ikiteisminio tyrimo, kurio metu buvo nustatinėjamos jaunos merginos žūties aplinkybės, pabaiga, praneša prokuratūra.

Galutiniai pranešimai apie įtarimus šioje byloje yra pareikšti dviem asmenims. Įvertinus tyrimo metu surinktus duomenis, Aivarui Milteniui pareikšti įtarimai dėl išžaginimo, Ričardui Pinikui šiame tyrime įtariamas neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti, poveikiu liudytojui bei fizinio skausmo sukėlimu.

Proceso dalyviams paskelbus apie ikiteisminio tyrimo pabaigą, per nustatytą terminą jie gali susipažinti su ikiteisminio tyrimo medžiaga, teikti prašymus ją papildyti. Pasibaigus susipažinimo terminui, bylos medžiaga bus perduota prokurorui kaltinamajam aktui surašyti. Iškrito iš balkono

Neaiškiomis aplinkybėmis iškrito iš balkono

Primename, kad ikiteisminis tyrimas dėl jaunos merginos žūties buvo pradėtas 2017 metų lapkričio 20 dieną, po to, kai Klaipėdoje iš bendro naudojimo viešbučio balkono, esančio 14 aukšte, iškrito ir žuvo jauna mergina. Visą šį laikotarpį ikiteisminis tyrimas buvo atliekamas intensyviai, dėmesingai tikrinant visas, net mažai tikėtinas, šio tragiško įvykio versijas.

Vytauto Liaudanskio nuotr.

Ikiteisminis tyrimas buvo atliekamas pagal 7 Baudžiamojo kodekso straipsnius – dėl sukurstymo nusižudyti ar privedimo prie savižudybės, neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti, poveikio liudytojui, fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, išžaginimo, prekybos žmonėmis ir nužudymo, siekiant nuslėpti kitą nusikaltimą.

Ikiteisminiame tyrime atlikus visus duomenų rinkimo ir patikrinimo veiksmus, sulaukus visų specialistų išvadų ir ekspertizių aktų, gavus reikalingus duomenis iš užsienio valstybių, prokuroras, vadovaujantis šiam ikiteisminiam tyrimui, šių metų birželį priėmė nutarimą, kuriuo baudžiamasis procesas dėl sukurstymo nusižudyti ar privedimo prie savižudybės, prekybos žmonėmis ir nužudymo, siekiant nuslėpti kitą nusikaltimą, buvo nutrauktas.

Nutarimą nukentėjusios advokatas apskundė. Skundus nagrinėjo aukštesnysis prokuroras, Klaipėdos apylinkės ir Klaipėdos apygardos teismai, tačiau visi jie skundus atmetė. Šių metų lapkritį Klaipėdos apygardos teismas priėmė neskundžiamą nutartį dėl prokuroro priimto sprendimo ikiteisminį tyrimą pagal dalį Baudžiamojo kodekso straipsnių nutraukti. Baudžiamasis procesas iki šiol buvo tęsiamas pagal 4 Baudžiamojo kodekso straipsnius: dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, poveikio liudytojui, fizinio skausmo sukėlimo ir išžaginimo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Budelis

Budelis portretas
Kada bus teisiami kaltininkai?

Jooo

Jooo portretas
šais laikais geriau su laukiniais plėšrunais draugauti o ne su tokiais

>Šiais..

>Šiais.. portretas
O kodėl nevažiuoti linksmai, gražiai kompanijai į pajūrį pašvęsti? Jūs negyvenot ,,rusų laikais" ir nežinote, kad buvo skatnami visuotiniai susibūrimai, festivaliai(ne dabartinės mados o koncertas-šokiai-alaus pagėrimai-betarpiškas bendravimas ), saviveikla. Vienintelis reikalavimas-elgtis padoriai ir draugiškai. Niekada nebūdavo nieko panašaus kaip tokios baisios, nužmogėję istorijos..Mergina net neįtarė kad linksma, nuoširdi kompanija yra nužmogėję išsigimėliai.
VISI KOMENTARAI 16
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių