Priestočio gatvėje esančiame prekybos centre apsipirkusi savitarnos kasoje atsiskaičiau kortele. Po trijų dienų apsižiūrėjau, kad nebeturiu tos kortelės. Nežinojau, kur ją pamečiau, bet pabandžiau pasiteirauti parduotuvėje. Pasirodo, kasininkė Živilė ją rado ir grąžino. Kaip gerai, kad jauni žmonės tokie geri. Juk galėjo pasinaudoti mano kortele ir ją tiesiog išmesti. Parduotuvė turėtų didžiuotis tokiais darbuotojais. Esu labai dėkinga Živilei ir noriu jai palinkėti kuo didžiausios sėkmės.
Adelė
Pasiskiepyti reikia
Girdėjau, kad žmonės nenori skiepytis nuo COVID-19. Bet netrukus prasidės futbolo varžybos, koncertai, atšilus orams patrauksime į pajūrį – eiti norėsime visi. Todėl reikia pasiskiepyti, kad būtų visiems saugiau. Nors turiu pagirti klaipėdiečius, ypač jaunimą. Kai atlaisvinus suvaržymus nuėjau į parduotuvę, žmonės laikėsi atstumų, net ten, kur erdvės labai siauros. Pasiskiepykime greičiau visi, ir gal valdžia leis vėl dalyvauti renginiuose. Kiek gali mūsų "Neptūnas" žaisti tuščioje salėje?
Antanas
Balandis sugrįžo
Norėjau paskatinti klaipėdiečius daryti daugiau lesyklėlių. Jas labai paprasta pasigaminti iš plastikinių butelių. Aš pati jau pasikabinau dvi tokias prie savo namų. Smagu stebėti, kaip atskrenda zylės. Labai myliu paukščius. Vasarą mano šuo įpuolė į balandžių būrį ir sužeidė vieno sparną. Parsinešiau jį namo. Kol išgydžiau, šuo susidraugavo su balandžiu. Vėliau jis išskrido. Bet prieš savaitę grįžo į pravirą balkoną. Kiek džiaugsmo buvo!
Klaipėdietė
Norėtų ir toliau gyventi pigiai
Skaičiau "Klaipėdos" dienraštyje apie socialinių būstų nuomą. Kaip galima lyginti tokius butus su įprastai nuomojamais? Juk butas nuomojamas suremontuotas, su visais baldais ir buitine technika. O ką suteikia socialinis būstas? Žmonės patys jį remontuojasi. Ir dar padvigubino kainas. Bet už ką? Mano pažįstami gyvena socialiniame būste. Iki šiol mokėjo 160 eurų, dabar sakosi gavę 300 eurų sąskaitą. Nieko neduoda ir kelia kainas.
Janina
Naujausi komentarai