Į Rusiją vyksiantys klaipėdiečiai šios šalies traukiniais jau gali vežti įvairesnių gyvūnų. Iki šiol buvo galima keliauti su katėmis, šunimis, žiurkėnais, jūrų kiaulytėmis, triušiais ir vėžliais. Pastarosiomis dienomis praplėstas sąrašas. Dabar traukinyje gali būti audinių, meškėnų, ežių, voverių ir netgi lemūrų bei iguanų.
Tiesa, geležinkelininkai gali neleisti į vagoną keleivio su gyvūnu, jei šis – ne naminis, elgiasi neramiai arba atrodo pasiligojęs.
Vasarą gera dirbti
Nepatikėsite, psichologai tvirtina, kad darbas vasarą turi daugiau pliusų nei minusų – sumažėja vadovų kontrolė, keičiasi darbo režimas, atsiranda daugiau laiko pomėgiams.
Be to, vasariški orai kelia nuotaiką, o ir išėjus atostogauti pavasarį ar rudenį kurortuose kainos mažesnės.
Psichologai įsitikinę, kad šilčiausiu metų laiku nereikia tikėtis aukštų darbo rezultatų, mat per karščius sunkiau susikaupti.
Yra ir taip
Daugelis žmonių visus metus svajoja apie atostogas – kiekvienam jos būtinos. Tačiau nekantriai laukdami, kada pagaliau galės atsikvėpti nuo darbų ir skirti laiko sau, daugelis dažnai, tik prasidėjus atostogoms, sunerimsta: negali pamiršti neužbaigtų darbų, atsipalaiduoti, o svajonių atostogos virsta streso pilnomis savaitėmis.
Atostogoms ruoškitės likus bent savaitei iki jų. Galite ir anksčiau. Darbe neapsiverskite užduotimis. Jei kur nors planuojate išvykti, po truputį kraukite lagaminus, pagalvokite, ką nuvažiavus ten bus galima nuveikti ir pamatyti.
Tyrimai rodo, kad maždaug devyni verslo žmonės iš 10 ir septyni žmonės iš 10, dirbantys atsakingą protinį darbą, prieš atostogas išgyvena įtampą. Jie baiminasi, kad nebus kam už juos atlikti paliktų darbų. Netgi egzistuoja vidinė nuostata: "Jei išvažiuosiu, pasaulis gali sugriūti."
Česka (397 719; nebūkite tie, kurie per atostogas netgi nueina į darbą pažiūrėti, ar viskas gerai)
Naujausi komentarai