Nuteista laidojimo įmonei duomenis teikusi buvusi policininkė Pereiti į pagrindinį turinį

Nuteista laidojimo įmonei duomenis teikusi buvusi policininkė

2017-09-26 11:59

Panevėžio apygardos teismas kalta dėl kyšio paėmimo iš laidojimo paslaugų įmonės vadovo pripažino buvusią policininkę Jolitą Snarskaitę. Jai skirta 2259 eurų bauda.

Nuteista laidojimo įmonei duomenis teikusi buvusi policininkė
Nuteista laidojimo įmonei duomenis teikusi buvusi policininkė / A. Ufarto / BFL nuotr.

Tuo pačiu antradienį paskelbtu nuosprendžiu laidojimo įmonės vadovas Algimantas Jankauskas už pareigūnės papirkimą nubaustas 3776 eurų bauda, BNS pranešė teismo atstovė Jolita Gudelienė.

Bylos duomenimis, Biržų policijos Reagavimo skyriaus tyrėja dirbusi J. Snarskaitė kelis kartus perdavė laidojimo  paslaugų įmonės savininkui A.Jankauskui tarnybos metu sužinotą informaciją apie mirusius asmenis, o šis už tai atsilygino pareigūnei 280 eurų kyšiu.

Jiems abiem savo kaltę visiškai pripažinus, byla išnagrinėta sutrumpinto įrodymų tyrimo tvarka.

Laidojimo  paslaugas teikiančios firmos savininkas taip pat paaiškino teismui apie neteisėtai namuose laikytas pagrindines šaunamųjų ginklų dalis ir didelį kiekį šaudmenų, kuriuos kratos metu rado policijos pareigūnai.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra