Šio vakaro laidoje „Nuo... Iki...“ keturi garsūs dainininkai - Ruslanas Kirilkinas, Radži, Donalda Meiželytė ir Edmundas Kučinskas it sutarę tvirtins – lengvas ir blizgantis jų gyvenimas atrodo tik iš šono. Koncertai nešildomose salėse lauke spaudžiant minusinei temperatūrai, honorarai slepiami šiukšlių maišuose, rizika būti sumuštam, ar negauti žadėto atlyginimo – tai tik maža dalis užkulisių.
Prieš kelias savaites užpultas ir sužalotas dainininkas Ruslanas Kirilkinas prisipažins, kad šiandien užmiega tik su raminamaisiais, o vienas nedrįsta eiti net į parduotuvę. Tai pirmas kartas kai dainininkas televizijoje atvirai papasakos kaip užpuolikas jo paties koncerto metu iš metro atstumo į veidą paleido du kiaušinius. Pasak vaikino, tik po šio išpuolio jis susimąstė apie savo saugumą, todėl nuo šiol į koncertus jį lydi apsauga. „Koncertuoju ne tik didelėse salėse, kartais dainuoju ir vienkiemiuose. Niekada nežinau, kur vykstu, ir ką ten rasiu. Nebenoriu rizikuoti savo gyvybe taip, kaip tą vakarą“, - prisipažins Ruslanas.
Ruslanas prisimins pirmąsias minutes užkulisiuose iškart po užpuolimo. Virpantis jo balsas išduos – nors praėjo beveik mėnuo, kalbėti apie tai jam iki šiol nelengva. „Aš girdėjau klyksmus, vaikų balsus – jie verkė. Kažkas lakstė salėje, o aš buvau vienas užkulisiuose ir galvojau, kad tas žmogus vis dar eina link manęs. Išaušo diena, kai turiu atsisveikinti su viskuo. Ir tos kelios minutės, kol vyko sumaištis salėje, man kainavo labai, labai daug. Įsivaizdavau, kad man pabaiga, jog tuo ir baigsis mano gyvenimas Aukštadvaryje“, - pasakos Ruslanas.
Tuo tarpu scenos veteranu vadinamas dainininkas Edmundas Kučinskas teigs, kad dažnai jaučiasi ne gerbiamu atlikėju, o kaip pats sako, priedu prie meniu. Pasak dainininko, tai jis pajuto tuomet, kai netikėtai prispaustas šimtatūkstantinės skolos valstybei, buvo priverstas koncertuoti ten, kur paprastai atsisakydavo - mažose kavinukėse, kartais už vos kelis šimtus litų. Vyras pasakos prieš keletą metų iš mokesčių inspekcijos netikėtai gavęs laišką. Jame buvo rašoma esą dainininkas skolingas valstybei apie 140 tūkstančių litų, mat nesumokėjo reikiamų mokesčių.
„Pamenu, kaip nutirpo kojos ir pasidarė silpna“, - pasakoja Edmundas Kučinskas. Ši suma dainininko šeimai buvo itin didelė. „Žinia kaip žaibas iš giedro dangaus – per švelniai pasakyta. Manau, kad tai buvo savotiška keršto akcija. O ano atveju – manau, kad buvau elementariai apiplėštas vidury baltos dienos. Panašiai, kaip plėšikas po tiltu stovi, aš einu, ir mane apiplėšia. Tik ne plėšikas, o valstybė“, - pasakos E. Kučinskas.
Dainininkas prabils ir apie konkurenciją mažytėje Lietuvoje tarp dainininkų ir aktorių trupių, su kuria susiduria ypač dabar, pasirodžius naujam jo albumui ir prasidėjus koncertiniam turui. Tiesa, scenos grandas įsitikinęs – tam, kad į koncertus susirinktų daug žmonių, nebūtina nuolat šmėžuoti ekrane, pasakoti apie asmeninį gyvenimą, ar kurti skandalus. O netikintiems Edmundas Kučinskas siūlo apsilankyti dabar taip itin populiarių merginų grupių koncertuose. „Dabar itin populiarios merginų grupės, gyvuojančios kelis metus. Jos giriasi, kad turi daug koncertų. Tai nėra koncertai, tai priedas prie meniu. Ar savaitgalį klube, kur daug žmonių būsi tu, ar antras, ar trečias – jokio skirtumo. Bet tegu jos pabando surengti koncertą kur nors Jurbarke, Telšiuose, Plungėje, jau nekalbu apie didžiuosius miestus. Pamatysite gerai bus jei į jas ateis pažiūrėti 13-15 žmonių“, - tikins E. Kučinskas.
Naujausi komentarai