Animacinių fėjų grožiu rūpinosi daugiau nei 200 dizainerių Pereiti į pagrindinį turinį

Animacinių fėjų grožiu rūpinosi daugiau nei 200 dizainerių

2011-05-10 16:19
Animacinių fėjų grožiu rūpinosi daugiau nei 200 dizainerių Animacinių fėjų grožiu rūpinosi daugiau nei 200 dizainerių Animacinių fėjų grožiu rūpinosi daugiau nei 200 dizainerių Animacinių fėjų grožiu rūpinosi daugiau nei 200 dizainerių Animacinių fėjų grožiu rūpinosi daugiau nei 200 dizainerių Animacinių fėjų grožiu rūpinosi daugiau nei 200 dizainerių

125 tūkstančiai kadrų ir daugiau nei 5 milijonai animacinių sluoksnių. Maždaug 5000 eskizų 90-čiai veiksmo vietų.

Keli šimtai žmonių porą metų kasdien plušo, kad sukurtų 3D animacinį filmą „Magiški fėjų Vinksių nuotykiai“, kuris rodomas šalies kino teatruose.

Vien prie fėjų drabužių, šukuosenų, transformacijų iš merginų į fėjas dirbo apie 220 žmonių. Italijos „Rainbow“ animacijos studijoje, kuri paleido fėjas į pasaulį, dirba kiek daugiau nei 400 žmonių.

Filmo kūrėjai teigia, kad pagrindinis jų tikslas buvo sukurti kuo dailesnes fėjas, nes jos privalėjo atrodyti pribloškiančiai.

Juo labiau, kad fėjos labai rūpinasi savo išvaizda – šiame filme gražuolės keičia sukneles beveik kiekvienoje scenoje. Vien filmo anonse pagrindinė veikėja Žiedė pasirodo su penkiais skirtingais drabužiais. O juk filme yra net šešios fėjos, kurios viena kitai nenusileidžia grožiu ir elegancija.

Kas yra daugybės nuostabių fėjų suknelių dizaineris?

Italija vadinama mados gimtine. Filmo kūrėjai kalbėjo, kad kiekvienas italas nusimano apie madą, tad, galima sakyti, kiekvienas dailininkas ar kompiuterinės grafikos specialistas prisidėjo prie fėjų suknelių sukūrimo. Jas įkvėpė ir Italijos gamtos grožis, todėl fėjų suknelių spalvų gamoje dominuoja švelnios ir ryškios spalvos.

Bet ar iš tikrųjų reikia 200 žmonių fėjų šukuosenoms ir suknelėms sukurti? Juostos kūrėjai pasakojo, kad animacinio 3D filmo kūrimas yra labai sudėtinga ir daug darbo reikalaujanti užduotis. Priklausomai nuo scenos sudėtingumo per vieną dieną buvo sukuriama vidutiniškai nuo 0,2 iki 2 sekundžių filmo medžiagos.

O sudėtingiausioms filmo scenoms buvo sudarytos specialios diskusijų grupės, kur dailininkai, kompiuterinės grafikos specialistai analizuodavo veikėjus ir gilindavosi į psichologines bei emocines detales ir svarstydavo, kaip šias veikėjų išraiškas perteikti animaciniame 3D filme.

Filmo kūrėjų darbo rezultatus galite išvysti šalies kino teatruose, kur nuo praėjusio penktadienio rodomas šis žavus lietuviškai dubliuotas 3D animacinis filmas.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų