„Lietuvos perlų“ damos pyragus mainė į aukas labdarai (papildyta)

Antradienio pavakarę ir taip nesnaudžiantį sostinės centrą išjudino su skanėstų padėklais besisukinėjusios TV projekto „Lietuvos perlai“ damos.

Praeiviams jos siūlė paragauti savo kepinių ir paaukoti pinigų kilniam tikslui. Kokiam - jos ir pačios nežinojo, o TV3 žiūrovai išgirs šeštadienio laidoje. Taujėnų dvare gyvenančių damų vadas Gediminas Jaunius tik tarstelėjo, kad kulinarinė atrakcija - tikra labdaros akcija.  

Paklaustas, kaip dešimt šeimininkių pasidalijo viena virtuve, G.Jaunius juokavo, kad damos jam priminė futbolą žaidžiančius vyrus. „Strategavo, skaičiavo, ką spės iškepti, ko ne, ką viena minkys, ką kita suks. Iki to nebuvau girdėjęs posakio, kad dvi šeimininkės virtuvėje - jau karas. Ir pirmą sykį mačiau tokį vaizdą - dešimt moterų virtuvėje. Dėl obuolių nesimušė - damos vis dėlto jos, bet nepasidalino keptuvės“, - pasakojo damų vadovas.

Pasiskirsčiusios į dvi komandas - ,,Plaštakes“ ir „Strėles“ - moterys ragino praeivius vaišintis skanėstais ir mesti pinigėlį į labdaros skryneles. Damoms buvo palikta visiška laisvė, kaip pritraukti pyragėlių pirkėjus ir kaip gardėsius reklamuoti. „Plaštakės“ praeivius stengėsi sužavėti dainomis, kanklių melodijomis, skaitiniais, o „Strėlės“ - vaišingų šeimininkių šypsenomis.

Reikia pripažinti, kad „Strėlių“ prekystalis akį traukė gerokai labiau. Moterys pasirūpino, kad pyragėliai būtų ne tik skanūs, bet ir gražūs. Pasirinkimas taip pat gerokai įvairesnis - mielinės bandelės su varške ir obuoliais, obuolių pyragas, pyragaičiai su vištiena, sūriu ir persikais. Tuo tarpu „Plaštakės“ teisinosi, kad virtuvė ne sava, kepimo formos netinkamos, ir tikėjosi sužavėti blyneliais, sausainiais, obuolių ir juodųjų serbentų pyragais.

Pasirodė, kad dailesni kepiniai ir šypsenų „rinkodara“ niūrų rudenį yra gerokai veiksmingiau. „Strėlių“ valandos uždarbis siekė net 343 litus, tuo tarpu į konkurenčių biudžetą įkapsėjo vos 140 litų. „Mes vaišinom žmones, dykai pyragėlius davėm, o ne įžūliai pinigų prašėm. Pabendrauti norisi, o ne kuo daugiau pinigų gauti. Nesąžininga“, - viena per kitą burbėjo pralaimėjusios komandos ponios. Tačiau „Strėlės“ atrėžė, esą, akcijos tikslas buvo surinkti kuo daugiau pinigų tiems, kam jų išties reikia. Pašnairavusios viena į kitą komandos sutarė, kad, matyt, laimėtojoms pasitaikė turtingesni ragautojai, o priešininkėms - jauni, laimingi ir be pinigų.


Šiame straipsnyje: Lietuvos perlaisenjoros

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių