Adelei – kritikos strėlės: koncerte pasirodė su rusų dizainerio suknele

  • Teksto dydis:

Britų muzikos superžvaigždė Adele įsivėlė į skandalą. Dainininkės socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje buvo paskelbtos nuotraukos iš jos koncerto Las Vegase. Ant scenos dainininkė vilkėjo rusų dizainerio Valentino Yudashkino vardo mados namų kurta suknelę.

Ukrainiečių portalas „Oboz“ skelbia, kad dainininkės suknelę kūrė velionio V. Yudashkino dukra Galina. Socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbtoje nuotraukoje Adele pažymėjo ir mados namus. Nuotrauka puikuojasi ir oficialioje kompanijos paskyroje.

„Nuostabioji Adele, vilkinti specialiai jai pasiūtą V. Yudashkino rūbą, sukurtą specialiai 45-ajam jos koncertui Las Vegase. Rūbas atskleidžia jos grožį“, – prie nuotraukos pasididžiuodami rašė mados namai.

Skelbiama, kad suknelė buvo siuvama du mėnesius, per kuriuos niekas iš Adeles komandos nepasidomėjo ją kūrusiais mados namais.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adele (@adele)

Socialiniame tinkle Adele sulaukė daugybės jos sprendimą smerkiančių komentarų, tačiau savo atsakymo apie susidariusią situaciją kol kas nepateikė.

2022 m. pavasarį miręs V. Yudashkinas buvo garsus tuo, kad ilgus metus rengė Sovietų Sąjungos vadovo Michailo Gorbačiovo žmoną Raisą.

V. Yudashkinas kūrė aprangas Rusijos atletams, o 2008 m. pristatė uniformas Rusijos kariuomenei. Jo kurti kariniai drabužiai buvo pristatyti Gegužės 9-osios proga vykusiame kariniame parade.

Iš viso dizaineris sukūrė 85 dizainus Rusijos kariuomenei, skirtus visoms progoms – nuo parado iki mūšio lauko. Drabužiai iš anksto buvo pristatyti Vladimirui Putinui.

„Mūsų prezidentas yra labai elegantiškas vyras, kuris viską supranta. Ačiū Dievui, kad jis supranta, jog prezentacija kariuomenei tokia pati svarbi kaip ir techninis efektyvumas“, – 2008 m. sakė V. Yudashkinas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Onė

Onė  portretas
Gerai atrodo,nesuprantu kas čia blogo,skysto šūdo pilnos kelnės

tai kad

tai kad portretas
musu visokiems petruseviciams ir kt. toli iki rusu dizaineriu, paprastai pas juos visos sukneles buna su praskiepais, kad matosi p........dos

Jei

Jei  portretas
Suknelė graži kur problema????
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių