„Susisiekus, paaiškina, jog įvyko sisteminė klaida, paprašo užpildyti krūvą prašymų ir pažada grąžinti pinigus per 20 darbo dienų. Pabrėžiu, per 20 darbo dienų?!!!! Žmogus minusinėj sąskaitoj dėl babcių, į kurių kabinetus XXI a. dar neatėjo, klaidos ir prašom – laukite 20 darbo dienų. Jau nekalbant apie tai, kad sugadinta banko kredito istorija. Tai kaip juos vadinti? Šaraškino kontoromis ar vagimis? Ir nuo kada jiems suteiktas leidimas šarinti po svetimas sąskaitas ir nusirašinėti pinigus? Ypač, kai žmogus jiems nieko neskolingas“, – rašė žinoma moteris.
D. Bosas teigė, kad jai pavyko išsiaiškinti, kad ši klaida dažnai kartojasi – ji sulaukė kitų žmonių pasakojimų. „Nenoromis pradedi galvoti, jog tai – ne klaida, o sistema. Gerovės valstybėje žmogus paliekamas be euro ir tai padaro valstybinė įstaiga „Sodra“. Bet su manim šita korta nepaeis“, – sakė moteris, kuri dėl tokio elgesio svarstė kreiptis į teismą.
M. Randers institucijos paaiškino, kad pinigai buvo nuskaičiuoti, nes ji nesumokėjo privalomųjų PSD įmokų ir Ligonių kasos nurodė skolą išieškoti. M. Randers yra studentė, o ją išlaiko tėvai.
Ketvirtadienį D. Bosas socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame dėkoja už palaikymą ir pasakojo, kad žmonės po šios istorijos puolė tikrintis savo banko sąskaitų ir randa ten „staigmenų“. „Šį reikalą aš perdaviau advokatui ir jis šį reikalą sutvarkys. Advokatai mano, kad tai yra labai įžūlu ir jie mato prasmę tame, kad aš netyliu. Suvokiu, kad man finansiškai neapsimoka eiti į teismą civiline tvarka. Tačiau čia jau yra ir principo reikalas. Nes, jeigu aš neparašysiu pretenzijos, man teks praryti banko, tada registro mokesčius. Manau, kad dukrai priklauso ir palūkanos už neteisėtai naudotus jos pinigus. Svarbiausias dalykas šioje istorijoje yra bankinės kredito reputacijos atstatymas“, – pasakojo moteris, teigianti, kad blogas emocijas ji nori dėti į šalį.
Vėliau verslininkė pranešė, kad į jos dukters banko sąskaitą Valdyba prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos sugrąžino 538 eurus 36 centus.
„Tai 20 darbo dienų laukti nereikėjo. Pasirodo, galima ir pagreitinti“, – sakė D. Bosas.
Naujausi komentarai