Padlos gavo naujas instrukcijas is Briuselio zydeliu ir Sorosiniu bybciulpiu. Zmones pradejo reikalauti nutraukti pinigu svaistyma Ukrainos fasistams ir reikalauja kad dirbtu Lietuvai ir jos zmonems. Salin fasistine Ukraina, salin apsivogusia nusikalteliu valdzia.
vata, tau irgi šizo, kaip ir tavo banditui, šizikui,fiureriui pukinui, kad atsakai už visus????
Vatų balsas- ,,O''.
Lietuviai REIKALKAUJA dar DIDESNĖS paramos Ukrainai, kad sunaikinti FAŠISTUS ir NACISTUS Žemėje -RUSKIUS!!!
СЛАВА Украине!!! СЛАВА ЗСУ!!! Героям СЛАВА!!! СМЕРТЬ руZZким ФАШИСТАМ!!! Украина ПЕРЕМОЖЕ!! паРаше КАПУТ!!!O tu , fufaikinai, pradėk mokytis kiniečių kalbos-savo būsimų šeimininkų kalbos.paRaųoje jau daug kas jos mokosi, patys tai komentuoja Facebook. Yra video, kur policajai mokosi- ,,Nau, nau , nau. ''Mirk iš juoko :) :)
'
ne tik narkaša, bet ir narkodileris ir jau nuo paauglystės, dėl to stovęjęs įskaitoje milicijoje kaip pavojingas nusikaltėlis , , tavo banditas, šizikas , fiureris pukinas.
Taip kad ,vata, savo šu du netepk kitų!!!!!!
praėjusią niekdarių PIŠo kadensiją iš Valstybės biudžeto nežinia kur buvo ištaškyta 15 MILIJARDŲ. Ką tik pagautų Valstybės Kontrolės 700 MILIJONŲ dingimo niekas neieško o vagių neteisia..Ir nieko. Visiem labjau rūpi kad tik nepasislinktume Rytų ,,despotijos''link:D)
įžūlumo , kad būti tokiems užtikrintiems, jog jų niekada niekas nepalies už ,,įsisavintus, šimtus milijonų eurų . Ant kitų pamato menkiausią šapelį , bet ant savęs ir rąsto nesugeba įžiūrėti . Jis tai jie. , bet jų rinkėjų jau darosi gaila ( nors ir labiau išsilavinę ir didesnių pajamų žmonės ) .
Todėl jie ir stengiasi žūt-būt gryšt į valdžią ar bent jau sugriaut dabartinę valdančiąją koaliciją, o dar vėliau, surengt naujus rinkimus. Tik kad patys mato kad ir ten jiems praėjimas nekoks - žmonės dar atsimena jų valdymo kadensijos košmarus, į viršų kyla jų padaryti siaubingi nuostoliai Valstybei, baisūs narių priklaususių jų partijoms poelgiai, ryšiai su kriminalu, iškrypėliais..Dabartinės valdžios vienintelis išlikimo ateityje šansas yra ryžtingas ir konkretus visų per konserlibų valdymą padarytų kvailysčių atšaukimas. Jeigu jie ir toliau vykdys šitų Valstybės griovėjų priimtas programas ir neatšauks piktybinių įstatymų, per sekančius rinkimus į valdžią gali ateiti visiški radikalai ar kitokie ,,vaitkininkai''..Tada ir mums visiems nebus labai saldu..
žmonės NIEKO neatsimena, nes smegenys užpiltos alkoholiu :(
Platinau video,kur Žemaitaitis dar praeitoje kadencijoe REIKALAVO kelti baudžianasias bylas tiems, kas nenorėjo leistis į save neaiškų marmalą, ,,skiepytis'' nuo COVIDo ir t.t. ir t.t.
Debiloidams tiko , jog šis ,,didvyris'' išviešins KGBistų sąrašą.
Tai o KO jo neišviešino, būdamas praeitame Seime???
Kokie rinkėjai, tokie ir Seime.:(
visų mokesčių mokėtojų pinigais išlaikoma LRT laikysis tokio ,, nešališkumo,, ,tokio ,,objektyvumo,, ,tokios nuomonių,, įvairovės,, ir t.t. , o iki 300 tūkstančių rinkėjų savo balsais padės tai partijai laimėti mandatus , tol niekas ir nesikeis : sodink kaip nori tuos pačius muzikantus . Kai daugiau rinkėjų naujos politinės jėgos buvo pakelti nuo savo minkštasuolių , tai vienos iš koalicijos partnerių neliko, kita perpus sumažėjo ,tretieji išsilaikė ( teistumas jų rinkėjams įspūdžio nepadarė ) . Piliečiai ne tik piktintis valdžia turi teisę, bet turi teisę ir ją rinkti .
Pania,cia tau klausimas,kur pradangyti milijonai konservatu,liberalu,kodel jus netiriat,del eilerascio draskotes,o milijardai isplauti ,ir jums tai nieko,slykstu ir ziureti.
tas Seimo narys ir TS-LKD partijos frakcijos Seime seniūnas p. Mindaugas Lingė ir europarlamentaras p. Dainius Žalimas gėdintųsi taip kalbėdami , nes praėjusią kadenciją ir Seimo pirmininkė p. Viktorija Čmilyte Nielsen ir MP p. Ingrida Šimonytė buvo susitikusios su Generaline prokurore dėl labai valdančiajai koalicijai nemalonaus klausimo : Seimo nario p. Kristijono Bartoševičiaus ,, išdaigų,, . Frakcijos seniūnė p. Radvilė Morkūnaitė Mikulėnienė suskubo pranešti p. K. B. ,kad kuo greičiau atsisakytų Seimo nario mandato . Trumpą atmintį tie politikai turi ar svarbu Prezidentui įgelti ?
Dievas jausmus dalijo , jų eilėje , tikriausiai, nebuvo ... Atrodo,partija turėdama tokį pavadinimą , privalėtų laikytis Dešimties Dievo įsakymų , bet , tikriausiai , pusė iš jų jiems negalioja (6, 7,8,9,10 ) .
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)