Pereiti į pagrindinį turinį

Seimo vadovybė su Vyriausybės atstovais aptars rudens sesijos darbus

2016-09-05 03:45
BNS inf.

Seimo vadovybė, parlamentinių komitetų pirmininkai, frakcijų seniūnai su Vyriausybės atstovais aptars baigiančio kadenciją Seimo rudens sesijos darbus.

Seimo vadovybė su Vyriausybės atstovais aptars rudens sesijos darbus
Seimo vadovybė su Vyriausybės atstovais aptars rudens sesijos darbus / V. Skaraičio / BFL nuotr.

„Tradiciškai aptarsime darbų programą - ką numatome padaryti, kokie bus prioritetai. Akcentas bus pagrindinis - užbaigti tuos darbus, kurie yra pradėti - kurie yra svarstymo stadijoje arba laukia priėmimo“, - BNS sakė Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė.

Kadenciją baigiantis Seimas į paskutinę rudens sesiją renkasi šeštadienį rugsėjo 10 dieną.

Seimo vadovės teigimu, pagrindinis rudens sesijos darbas - 2017 metų biudžeto svarstymo pradėjimas. „Galutinį balsavimą darys naujas Seimas, bet pradėti pirmąjį skaitymą biudžeto ir susijusius lydinčiuosius teisės aktus mes privalome“, - teigė L.Graužinienė.

Pasak jos, sesiją Seimas pradės netradiciškai, nes teks apsvarstyti daug (šešis - BNS) prezidentės Dalios Grybauskaitės vetuotų įstatymų, iš kurių L.Graužinienė išskiria naująjį Darbo kodeksą ir pagalbinio apvaisinimo įstatymą.

L.Graužinienė tikisi, kad dėl naujojo Darbo kodekso Seimas apsispręs per pirmas Seimo darbo savaites. 

„Labai svarbu, kaip Seimas apsispręs ir tai įvyks pirmosiomis savaitėmis ir bus akivaizdus aiškumas - ar lieka galioti senasis kodeksas, ar priimam prezidentės pataisas ir pasiūlymus. Ir jeigu taip bus - ar nereikės tuomet taisyti kitų mūsų priimtų teisės aktų, kurie buvo lydintieji, kurie yra jau pasirašyti prezidentės. Turime atsakingo darbo, kad nepadarytume klaidų ir neišleistumėm nesuderintų įstatymų į gyvenimą, kad nesusidarytų keblios situacijos“, - BNS tvirtino L.Graužinienė.

Pasak Seimo vadovės, parlamentarai, komitetai ir frakcijos apsvarstyti rudens sesijoje pateikė net 384 įstatymų projektus.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra