Pareigūnai bandys nustatyti N. Venckienės buvimo vietą

Pareigūnai bandys nustatyti „Drąsos kelio“ partijos frakcijos seniūnės Neringos Venckienės buvimo vietą, bet oficiali paieška kol kas neskelbiama.

„N. Venckienė buvo kviečiama į prokuratūrą šiandien (trečiadienį - BNS), bet neatvyko, pareigūnai jos nerado, šaukimo įteikti nepavyko, dabar bandysime nustatyti jos buvimo vietą“, - trečiadienį sakė Šiaulių apygardos prokuratūros atstovas spaudai Martynas Povilaitis.

Pasak jo, Seimo narės paieška kol kas nėra skelbiama.

N. Venckienės jau kelias savaites nematyti Seime, kur jų seniūnė, tvirtina nežinantys ir „Drąsos kelio“ partijos frakcijos atstovai. Šios frakcijos narys Vytautas Matulevičius neatmetė galimybės, kad parlamentarė gali prašyti politinio prieglobsčio užsienyje. Žiniasklaida remdamasi neįvardintais šaltiniais yra pranešusi, kad N. Venckienė gali būti išvykusi į užsienį.

N. Venckienės parlamente nėra nuo balandžio 9-osios, kai Seimas patenkino generalinio prokuroro Dariaus Valio prašymą leisti patraukti ją baudžiamojon atsakomybėn, suimti ar kitaip suvaržyti jos laisvę.

N. Venckienei prokurorai nori pateikti įtarimus pagal šešis Baudžiamojo kodekso straipsnius. Įtariama, kad ji prieš dvejus metus Panevėžio miesto apylinkės teismo patalpose viešai užgauliai pažemino teismą, nevykdė 2011 metų gruodį priimto Kėdainių teismo sprendimo skubiai perduoti mergaitę motinai Laimutei Stankūnaitei, praėjusių metų gegužę trukdė antstolei vykdyti teismo sprendimą, piktnaudžiavo vaiko atstovo teisėmis psichiškai gniuždydama vaiką ir panaudodama fizinį smurtą pasipriešino policijos pareigūnui, o perduodant vaiką jo motinai sukėlė nežymų sveikatos sutrikdymą.

Nuo 2009 metų spalio iki 2012 metų gegužės N. Venckienė buvo mirusio brolio Drąsiaus Kedžio ir buvusios jo sugyventinės L. Stankūnaitės mažametės dukters globėja. Mergaitė iš jos paimta ir perduota motinai pernai gegužės 17 dieną pasitelkus dideles policijos pajėgas.

D. Kedys kaltino L. Stankūnaitę pardavinėjus jų dukrą pedofilams. Tačiau L. Stankūnaitei nebuvo pateikti įtarimai dėl nusikalstamos veikos, o vienintelį įtariamąjį Andrių Ūsą teismas išteisino.NAUJAUSI KOMENTARAI

š

š portretas
Prokurorai ir žali stribai graužiasi nagus. :) Teismų vadas pūlinys, matyt, irgi. Pavėlavo šutvė, šventė pergalę ir pražiopsojo... O iš demokratinės šalies policinei valstybei žmonių niekas neperduos..

Breivikas

Breivikas portretas
Neieškokit, ji pas mane! Auf wieder sehen!

Holmsas

Holmsas portretas
Išbėgo į čečėniją. Ten jos tikrai niekas nepasieks
VISI KOMENTARAI 47
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių