Pasienyje su Baltarusija apgręžti trys migrantai Pereiti į pagrindinį turinį

Pasienyje su Baltarusija apgręžti trys migrantai

2023-10-31 06:27
BNS inf.

Lietuvos pasienyje su Baltarusija praėjusią parą apgręžti trys neteisėti migrantai, antradienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).


<span>Pasienyje su Baltarusija apgręžti trys migrantai</span>
Pasienyje su Baltarusija apgręžti trys migrantai / E. Ovčarenko / BNS nuotr.

Latvijos pasienyje pirmadienį fiksuoti 79 bandymai neteisėtai kirsti sieną, Lenkijos pareigūnai į šalį šeštadienį neįleido 93 migrantų.

Šiemet VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neleido patekti 2191  neteisėtam migrantui.

Nuo 2021 metų rugpjūčio 3 dienos, kai Lietuvos pasieniečiai įgijo teisę apgręžti neteisėtus migrantus, jų iš Baltarusijos į šalį neįleista apie 21,5 tūkstančio. Dalis užsieniečių į Lietuvą patekti bandė ne vieną kartą.

Migrantų antplūdis į rytines Europos Sąjungos nares iš Baltarusijos kilo 2021 metais, dėl jo Vakarai kaltina Minsko režimą. Tuomet iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų, bet, pasibaigus judėjimo apribojimams, didžioji dalis jų paliko šalį.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų