Sustojo traukinių eismas: keleiviai laipinami į specialiai užsakytus autobusus

  • Teksto dydis:

Dėl geležinkelių infrastruktūros gedimo laikinai stabdomas maršrutais Vilnius–Varšuva, Vilnius–Kaunas ir Vilnius–Klaipėda, Vilnius–Šiauliai kursuojančių traukinių eismas, pranešė „Lietuvos geležinkeliai“.

Kaip teigiama, pirmadienio popietę geležinkelio atkarpoje Vievis–Žasliai įvyko techninis geležinkelio infrastruktūros gedimas – kontaktinio tinklo atramos pažeidimas. Dėl to keičiamas traukinių eismas maršrutais Vilnius–Klaipėda–Vilnius, Vilnius–Šiauliai–Vilnius ir Kaunas–Šiauliai–Kaunas, Vilnius–Mockava–Varšuva organizavimas.

Siekiant kuo mažiau paveikti klientų planus bei užtikrinti būtinąjį susisiekimą, kol vyks infrastruktūros kontaktinio tinklo taisymo darbai, traukinių eismas bus sustabdytas, o šiuo metu dėl infrastruktūros gedimo sustabdytuose traukiniuose esantys keleiviai bus pervežami specialiai užsakytais autobusais.

Bilietų pardavimai į maršrutais Vilnius–Klaipėda, Vilnius–Šiauliai, Vilnius-Kaunas kursuojančius traukinius yra ir bus sustabdyti iki tol, kol traukiniai vėl galės kursuoti pagal tvarkaraštį. Dėl susiklosčiusios situacijos, galimas kitų tiek traukinių, tiek autobusų išvykimo/atvykimo vėlavimas. Iš pradinių maršrutų Vilnius–Klaipėda, Vilnius–Šiauliai, Vilnius-Kaunas stočių išvykti turintys ir bilietus jau įsigiję keleiviai bus pervežami autobusais iki galinės maršruto stoties.

Šiuo metu pradedami įvykusio infrastruktūros gedimo – pažeistos ir traukinių eismą sutrikdžiusios kontaktinio tinklo atramos – taisymo darbai, dedamos maksimalios pastangos, kad traukinių eismas kuo greičiau galėtų būti organizuojamas įprastai. Tikimasi, kad dyzeliniai, maršrutais Vilnius–Klaipėda, Vilnius–Šiauliai ir Vilnius–Mockava vykstantys, traukiniai vėl pradės kursuoti per artimiausią valandą, elektrinių, maršrutu Vilnius–Kaunas, kursuojančių traukinių eismą tikimasi atstatyti iki antradienio, lapkričio 7 d.

„Atsiprašome klientų už galimus nepatogumus. „LTG Link“ primena, kad traukiniams vėluojant atvykti į galutinę stotį ilgiau nei 60 min., keleiviai kviečiami kreiptis el. paštu kompensacija@ltglink.lt dėl kompensacijos. Laiške prašoma prisegti kelionės bilietą ir nurodyti banko sąskaitą, į kurią bus pervesti pinigai“, – informavo įmonės atstovai.NAUJAUSI KOMENTARAI

pisimenu

pisimenu portretas
kai kovo mėn važiavome iš Kauno į Vilnių nešildomais vagonais. Pas juos ten nesibaigia problemos.

To AAFDHGK

To AAFDHGK portretas
Tu biski nesupranti apie ka kalba eina. LtGeležinkelije tai nebe atsitiktine o sistemine problema. Beda bedu beda ir galas deja ne už kalnu. UsA geležinkeliai mums yra blogiausias ateities pvz. Del katastrofu taip pat.

AAFDHGK

AAFDHGK portretas
suremontuos -visi daiktai luzta genda,nieko baisaus,TAS PATS net USA,GERMANIJOJE-nuo gedimu niekas neapsaugotas.
VISI KOMENTARAI 15

Galerijos

Daugiau straipsnių