Vilkaviškyje šeimai gimė trys kūdikiai: galvojo, kad laukiasi dvynukų

 • Teksto dydis:

Daugiau nei po kelių dešimtmečių pertraukos Vilkaviškio rajone šeima susilaukė trynukų.

Kaip praneša Vilkaviškio rajono savivaldybė, Kauno klinikose šių metų sausio 13 dieną, Laisvės gynėjų dieną, pasaulį išvydo Alksnėnų gyventojų Jovitos ir Martyno Ivanovų trejetukas – Iglė, Paula ir Pijus.

Pirmojo mėnesio sulaukusius mažylius šiandien aplankė ir šeimą pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Visuomenės sveikatos biuro direktorė Laura Sadauskienė.

Meras tėveliams įteikė sveikinimą ir piniginį čekį, mamytę apdovanojo gėlėmis, simbolinę dieną gimusiems mažyliams taip pat padovanojo po Lietuvos trispalvės spalvų vilnonių kojinaičių porą. L. Sadauskienė taip pat atvyko su gausiomis dovanomis.

„Sveikinu jus, sulaukus didžiulio džiaugsmo. Tegul jūsų namuose ir širdyse bus gera ir šilta nuo vaikų šypsenų ir juoko“, – su trynukų gimimu šeimą sveikino savivaldybės vadovas.

Visada galvojome, kad laukiamės dvynukų, bet visai prieš Kalėdas, apžiūros metu gydytoja pastebėjo dar vieną vaikutį ir pranešė, kad į pasaulį atkeliaus trys nauji šeimos nariai. Tai buvo didžiulė staigmena mums visiems.

Šešerių metų dukrą Faustą auginanti šeima trykšta pozityvu. Jaukiuose namuose tėveliai pasakojo, jog laukiasi trynukų sužinoję visai netikėtai, beveik pačioje nėštumo pabaigoje.

„Visada galvojome, kad laukiamės dvynukų, bet visai prieš Kalėdas, apžiūros metu gydytoja pastebėjo dar vieną vaikutį ir pranešė, kad į pasaulį atkeliaus trys nauji šeimos nariai. Tai buvo didžiulė staigmena mums visiems“, – pasakojo laiminga mama.

Tėvelis Martynas sakė šeimoje pasikalbėdavę, jog galėtų susilaukti dvynių, nes iš jo pusės giminėje tokių atvejų buvo, tačiau trynukai nustebino visus.

Berniukas gimė didžiausias, svėrė apie 3 kg, mergaitės – šiek tiek lengvesnės. Iš Kauno klinikų mažylius tėveliai parsivežė po dviejų savaičių. Šiuo metu mažylius auginti labai padeda dukrelė Fausta, visai netoli gyvena ir trynukų seneliai, tad ko nors prireikus – pagalba visada yra šalia.

„Iki mažylių gimimo turėjome šiek tiek laiko susitaikyti su mintimi, jog gims iškart trys, laukėme ir rūpinomės, kad viskas būtų gerai, o vaikučiai sveiki“, – pasakojo mama. Kol svečiai lankėsi šeimoje, mažyliai ramiausiai miegojo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tėveliams Dievulio palaimos

Tėveliams Dievulio palaimos portretas
ir globos auginant tokią gražią Šeimą. Tikėkimės, ir valstybė padės, juk dabar ši Šeima - daugiavaikė!

Nerijus

Nerijus portretas
Užauginti vaikus ne sėkmės reikia, o ištvermės, sveikatos ir pinigų.

Kauniete

Kauniete portretas
Jau kokie vardai gražūs visų vaikučių !didžiausios sėkmės.
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių