„Vilniaus duona“ atidarė naują kepyklą Vilniuje. Tai naujausia kepykla Baltijos šalyse, kurioje po vienu stogu įsikūrė gamybos padalinys bei logistikos centras.
Bendros investicijos į naujos Vilniaus kepyklos ir logistikos centro projektą siekia 31 mln. litų.
Naujoji „Vilniaus duonos“ kepykla ir logistikos centras jau pradėjo dirbti planuotu pajėgumu. Gamybos procesų stabilumą naujoje kepykloje užtikrina modernios automatizuotos sistemos. Europoje pagaminta ir Vilniuje įrengta originali kepimo įranga yra penktoji, šiuo metu įdiegta pasaulyje. Naudodama šiuolaikines technologijas, „Vilniaus duona“ planuoja pateikti vartotojams naujų gaminių, kurių iki šiol nebuvo Baltijos šalių rinkose ir per artimiausius kelis metus žymiai padidinti eksporto apimtis.
„Naujoji kepykla ir logistikos centras sudaro puikias sąlygas ateityje sėkmingai dirbti Lietuvos ir kitų Baltijos šalių rinkose“, – teigė „Vaasan & Vaasan Group“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Kalle Tanhuanpää.
Naujausi komentarai