Kinų autoriai padavė „Apple“ į teismą už autorinių teisių pažeidimus Pereiti į pagrindinį turinį

Kinų autoriai padavė „Apple“ į teismą už autorinių teisių pažeidimus

2012-01-10 11:36
Kinų autoriai padavė „Apple“ į teismą už autorinių teisių pažeidimus
Kinų autoriai padavė „Apple“ į teismą už autorinių teisių pažeidimus / Reuters/Scanpix nuotr.

Kaip teigia naujienų agentūra Reuters, remdamasi kinų verslui skirtu leidiniu Caixin, grupė kinų autorių padavė į teismą kompaniją Apple, kaltindami ją autorinių teisių pažeidinėjimu.

Ieškinyje nurodoma, jog Apple nelegaliai siūlė parsisiųsti iš savo elektroninės parduotuvės kinų autorių knygas. Iš viso ieškinyje, paduotame Pekino teismui, figūruoja 37 darbai. Ieškovai reikalauja atlyginti patirtą žalą, kuri vertinama apie 1,9 mln. JAV dolerių.

Iki to laiko, kol buvo kreiptasi į teismą, kinų autoriai porą mėnesių nesėkmingai bandė įtikinti Apple pašalinti knygas iš App Store.

Grupė iš devynių autorių veikia po organizacijos China Written Works Copyright Society (CWWCS) egida. Pastaroji, kaip galima atspėti iš pavadinimo, stebi, kaip laikomasi autorinių teisių. Pastaroji nėra naujokė panašiose bylose, kadangi praeityje panašiais klausimais vyko aršūs mūšiai su kinų paieškos gigantu Baidu bei amerikiečių korporacija Google.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų