Jokių drabužių – jokio paplūdimo: Ispanijos nudistai pralaimėjo kovą teisme Pereiti į pagrindinį turinį

Jokių drabužių – jokio paplūdimo: Ispanijos nudistai pralaimėjo kovą teisme

2016-05-21 16:01
BNS inf.

Nudistai pralaimėjo septynerius metus trukusią kovą Ispanijos teisme dėl teisės lankytis populiariame paplūdimyje Ispanijos pietvakariuose.

Jokių drabužių – jokio paplūdimo: Ispanijos nudistai pralaimėjo kovą teisme
Jokių drabužių – jokio paplūdimo: Ispanijos nudistai pralaimėjo kovą teisme / Scanpix nuotr.

Ispanijos aukščiausiasis teismas atmetė Ispanijos nudizmo federacijos apeliaciją dėl 2009 metais vietos valdžios priimto draudimo nudistams lankytis paplūdimuose istorinio Kadiso miesto ribose esančiuose paplūdimiuose.

Federacija teigė, kad nudizmas yra žmogaus pamatinė saviraiškos laisvė, kurią gina Ispanijos Konstitucija.

Tačiau teismas penktadienį atmetė šį argumentą ir nusprendė, kad Kadiso valdžia turėjo teisę „reguliuoti naudojimąsi savo paslaugomis, įranga, infrastruktūra ir viešosiomis erdvėmis“.

Teismas uždraudė nudistams lankytis tik miesto ribose esančiuose paplūdimiuose, tačiau jie gali lankytis už miesto ribų esančiuose paplūdimiuose.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra