Sakartvelas tarptautinio oro susisiekimo ribojimus pratęsė iki rudens Pereiti į pagrindinį turinį

Sakartvelas tarptautinio oro susisiekimo ribojimus pratęsė iki rudens

2020-07-27 11:15

Sakartvelo civilinės aviacijos agentūra pranešė, jog atsižvelgusi į koronaviruso epidemiologinę padėtį šalyje ir pasaulyje nusprendė dar mėnesiui iki rugpjūčio pabaigos pratęsti tarptautinių reguliariųjų skrydžių apribojimus.


<span>Sakartvelas tarptautinio oro susisiekimo ribojimus pratęsė iki rudens</span>
Sakartvelas tarptautinio oro susisiekimo ribojimus pratęsė iki rudens / Scanpix nuotr.

„Tarptautinio reguliaraus oro susisiekimo ribojimų galiojimas pratęsiamas iki rugpjūčio 31 dienos imtinai. Oro linijų bendrovės, norinčios vykdanti reguliarius skrydžius į Sakartvelą, apie tai informuotos“, – pranešė agentūra.

Draudimas negalios tik trim oro susisiekimo kryptimis. Pagal pasiektus susitarimus, nuo rugpjūčio 2 dienos Vokietijos aviakompanija „Lufthansa“ du kartus per savaitę skraidins maršrutu Miunchenas-Tbilisis, o Prancūzijos „Air France“ nuo rugpjūčio 8-osios atliks po du reisus per savaitę maršrutu Paryžius-Tbilisis. Tęsiamos derybos su Latvijos aviakompanija „Air Baltic“ dėl reguliaraus susisiekimo tarp Rygos ir Tbilisio atnaujinimo, skelbia Sakartvelo tarnyba.

Sakartvelas tarptautinį keleivių oro susisiekimą dėl COVID-19 pandemijos visiškai sustabdė kovo 21-ąją, o nuo liepos 13-osios jį atvėrė tik su penkiomis valstybėmis – Lietuva, Latvija, Estija, Vokietija ir Prancūzija.

Liepos 27 dienos duomenimis, beveik 4 mln. gyventojų turinčiame Sakartvele nuo pandemijos pradžios nustatyti 1137 užsikrėtimai koronavirusu SARS-CoV-2, 16 mirčių dėl jo sukeliamos ligos COVID-19.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų