Skelbiama, kad skrydžius vykdyti planuoja aviakompanijos „Etihad“, „Emirates“ bei „Flydubai“.
Nurodoma, jog skrydžiai bus organizuojami pagal oro bendrovių sudarytus grafikus, o keleivių prašoma nevykti į oro uostą, kol jų aviakompanija tiesiogiai nepateiks patvirtintos informacijos apie konkretų skrydį.
BNS rašė, kad Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV) ir Izraelis savaitgalį atakavo Iraną, o šis atsakė smūgiais į amerikiečių karines bazes regione. JAV prezidento Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) teigimu, karinės operacijos tikslas yra pašalinti „neišvengiamas grėsmes“.
Smūgių Iranui kampanija prasidėjo nepasiekus rezultatų derybose dėl Teherano vykdomos branduolinės ir raketų programos.
Per oro antskrydžius nukautas ir Irano aukščiausiasis lyderis ajatola Ali Khamenei (Ali Chamenėjus), valdęs šalį nuo 1989 metų.
Lietuvos diplomatijos vadovas Kęstutis Budrys pirmadienį pažymėjo, jog nusprendus vykdyti piliečių evakuaciją iš Artimųjų Rytų, ji būtų koordinuojama Europos Sąjungos (ES) lygmeniu.
Kaip skelbė BNS, regione yra apie 2 tūkst. Lietuvos piliečių. Daugiausia – per 1 tūkst. – jų yra Jungtiniuose Arabų Emyratuose.
Naujausi komentarai