Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis apie tai šeštadienį paskelbė socialiniame tinkle „Telegram“.
„NSGT sekretorius R. Umerovas pranešė pasiūlęs Rusijos pusei surengti kitą susitikimą ateinančią savaitę“, – teigė V. Zelenskis.
Anot Ukrainos prezidento, reikia „padidinti derybų dinamiką“ ir daryti viską, kad būtų pasiektos paliaubos, o Rusija turi „nustoti slėptis nuo sprendimų“.
„Belaisvių mainai. Vaikų grąžinimas. Žudynių sustabdymas. Taip pat reikalingas susitikimas lyderių lygmeniu, kad būtų galima iš tikrųjų užtikrinti taiką – tikrai ilgalaikę. Ukraina pasirengusi tokiam susitikimui“, – pareiškė V. Zelenskis.
Ukrainos vadovas taip pat sakė, kad su Rusijos Federacija tęsiasi diskusijos dėl mainų karo belaisviais. Jis pabrėžė, kad Ukraina toliau vykdo paskutinio susitikimo Stambule susitarimus, o dabar Ukrainos komanda siekia dar vienų mainų.