Lietuvių, siūlančių pervežimo paslaugas maršrutu Anglija–Lietuva, skelbimų netrūksta. Tačiau kaip rasti patikimą vežėją? Šis klausimas vienu ar kitu metu iškyla Anglijos lietuviams, suruošusiems siuntą iš Lietuvos ar į Lietuvą.
Anglija.lt domėjosi, kaip lietuviai išsirenka, kam patikėti savo daiktus. Esą radę nežinomą vežėją, lietuviai dažnai patikrina kitų atsiliepimus apie jį forumuose ir socialiniuose tinkluose. O nukentėję lietuviai netyli – praneša, kad dingo ar laiku neatvyko siuntiniai.
Siuntinius siunčiančius lietuvius labiausiai piktina dingstantys ar laiku nepristatomi siuntiniai ir vežėjų nepunktualumas.
Nors toks nepunktualumas nustebino lietuvius, jie neturėjo kur dingti – siuntinį į Lietuvą norėjo išsiųsti kuo greičiau, tad patikėjo vairuotojo pasiteisinimu, kad buvo užstrigęs eismo kamštyje.
Ne tik vežėjai būna nepatikimi, bet ir siuntėjai, į siuntinius prikraunantys draudžiamų vežti daiktų, teigia vairuotojas Vaidas. Vyras Anglija.lt sakė, kad su savo autobusiuku, prikrautu „languotųjų tašių“, maršrutu Anglija–Lietuva važinėja jau ketverius metus.
Vyras sutiko, kad vienintelis būdas apsisaugoti nuo nepatikimų vežėjų – pranešti apie juos socialiniuose tinkluose ir forumuose.
„Tačiau čia irgi yra kita medalio pusė – žinau atvejų, kai vieni vežėjai tyčia juodina kitus, todėl turbūt geriausia pasikliauti pažįstamų rekomendacijomis. O kaip patikrinti, ar siuntėjas patikimas?“, – vairuotoją, nukentėjusį dėl nelegalių prekių pervežimo, cituoja Anglija.lt.
Naujausi komentarai