Žmogžudystės vaizdo įrašas buvo paskelbtas viename iš „Telegram“ kanalų, artimų „Wagner“.
Šiame vaizdo įraše J.Nužinas sakė, kad Kyjive jam lapkričio 11 d. buvo smogta į galvą, jis prarado sąmonę ir ją atgavo jau naujoje nelaisvėje. Tuomet vaizdo įraše nuskamba frazė, kad jis bus „teisiamas“. Po šių žodžių vyrui į galvą smogiama kūju. Jis nukrenta ir yra pribaigiamas dar vienu smūgiu.
„„Wagner“ susieja glaudžiais ryšiais kūjus ir išdavikus. Staiga iš Kyjivo dingęs išdavikas buvo nubaustas tradicine „Wagner“ bausme“, – rašoma „Telegram“ kanale.
Anot Unian, J. Nužinas kalėjo už nužudymą, svetimo turto sunaikinimą, chuliganizmą ir pasikėsinimą pabėgti iš laisvės atėmimo vietos. Jį užverbavo „Wagner“ vadovas Jevgenijus Prigožinas, o pasiųstas į frontą kalinys buvo sučiuptas. J. Nužinas davė interviu, kuriame kritikavo V. Putiną ir išreiškė norą kovoti Ukrainos pusėje.
J. Prigožinas: „Šuniui – šuniška mirtis!“
J. Prigožinas taip pat pakomentavo egzekuciją J. Nužinui, pasidavusiam Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms.
„Istoriją mieliau žiūriu teatre. Kalbant apie nusikaltėlį, jis Ukrainoje nerado laimės, bet susidūrė su negerais, bet teisingais žmonėmis. Manau, kad šis filmas vadinasi „Šuniui – šuniška mirtis“. Tai puikus režisieriaus darbas, kvapą gniaužiantis filmas“, – sakoma J. Prigožino pranešime.