Bulgarijos Supertaurė – V. Dambrausko ekipos rankose: varžovus nuprausė įvarčių lietumi

Valdo Dambrausko treniruojama Razgrado „Ludogorec“ įspūdingu stiliumi triumfavo Bulgarijos Supertaurėje. Bulgarijos lygos čempionai 4:0 nepasigailėjo Sofijos CSKA vienuolikės ir džiaugėsi pirmuoju sezono trofėjumi.

Igoris Plastunas kamuolį varžovų vartų tinkle patupdė dar 14-ąją minutę, tačiau įvartis po VAR peržiūros buvo neįskaitytas.

Visgi „Ludogorec“ ir toliau kūrėsi pavojingas progas bei jas galiausiai vertė įvarčiais.

29-ąją minutę Alexas Santana tapo pirmuoju įvarčio autoriumi, o kėlinio pabaigoje, 42-ąją minutę, rezultatą padvigubino Dominicas Yankovas.

Po pertraukos Razgrado klubas pratęsė įvarčių vakarėlį. 49-ąją minutę pasižymėjo Pieros Sotiriou, o tašką šiame mače padėjo Mavisas Tchibota (84 min.).

„Ludogorec“ šalies Supertaurę laimėjo penktą kartą klubo istorijoje ir ketvirtą sykį per pastaruosius penkis sezonus.

Bulgarijos futbolo lygos čempionai titulo gynybą pradės už aštuonių dienų – šalies pirmenybės startuoja liepos 24-ąją, o šio mėnesio 25-ąją dieną V.Dambrausko kariauna stos į pirmą mūšį prieš Plovdivo „Lokomotiv“.