Danijos futbolo pirmenybių lyderis su L.Spalviu svečiuose įveikė A.Skarbaliaus ekipą

2014-04-17 07:15
Scanpix nuotr.

Penkioliktąją pergalę Danijos futbolo čempionato XXVII turo rungtynėse iškovojo dvylikos komandų turnyro lyderis Luko Spalvio Olborgo "Aalborg BK" (52 tšk.) klubas, svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjęs vienuoliktojoje pozicijoje likusią vartininko Emilijaus Zubo "Viborg FF" (27 tšk.) vienuolikę, kurį treniruoja Aurelijus Skarbalius.

Devyniolikmetis L.Spalvis žaidė iki 71 minutės, kai jį pakeitė Jeppe Curthas, o Emilijus Zubas vėl liko atsargoje.

Šeimininkai nuo 25 minutės žaidė be pašalinto iš aikštės Wiltono Figueiredo (25 min.), o svečių gretose kiekybinę persvarą išnaudojo Jakobas Alhmanas (49 min.) ir Jakobas Egeris (60 min. į savo vartus).