Dėl D. Maradonos mirties bus teisiami aštuoni medikai

Aštuoni medikai bus teisiami dėl įtariamo nusikalstamo aplaidumo, siejamo su argentiniečių futbolo legendos Diego Maradonos mirtimi, rodo trečiadienį paskelbta teismo nutartis.

Teismo proceso data dar nepaskirta.

Kaltintojų teigimu, D. Maradona 2020 metais mirė todėl, kad jį namuose prižiūrėję medikai paliko jį „likimo valiai“.

D. Maradona mirė būdamas 60-ies, nuomotame name Buenos Airėse, dvi savaitės po smegenų operacijos kraujo krešuliui pašalinti.

Nustatyta, kad legendinis futbolininkas, kuris dešimtmečius grūmėsi su priklausomybe kokainui ir alkoholiui, mirė nuo širdies smūgio.

Argentinos prokuratūros suformuota 20 medicinos ekspertų komisija pernai priėjo prie išvados, kad gydant D. Maradoną padaryta daug pažeidimų. Komisijos teigimu, A. Maradona „būtų turėjęs daugiau galimybių išgyventi“, jei būtų tinkamai gydomas tinkamoje medicinos įstaigoje.

Byloje kaltinami neurochirurgas ir šeimos gydytojas Leopoldo Luque (Leopoldas Lukė), psichiatrė Agustina Cosachov (Agustina Kosačov), psichologas Carlosas Diazas (Karlosas Diasas), medicinos koordinatorė Nancy Forlini (Nensi Forlini) ir dar keturi asmenys, įskaitant dvi slaugytojas.

Prokurorai paprašė atsakovus teisti už nužudymą per aplaidumą. Jiems gresia įkalinimas nuo aštuonerių iki 25 metų. Visi jie savo atsakomybę neigia.

Tyrimas buvo pradėtas dviem iš penkių D. Maradonos vaikų pateikus skundą prieš L. Luque, apkaltinant jį dėl tėvo būklės pablogėjimo po operacijos.

D. Maradona laikomas vienu geriausių visų laikų futbolininkų. Paskutiniuoju savo gyvenimo etapu jis taip pat sirgo kepenų, inkstų, širdies ir kraujagyslių ligomis.

Jo mirtis sukrėtė gerbėjus visame pasaulyje. Prieš laidotuves dešimtys tūkstančių žmonių laukė eilėse galimybės praeiti pro Argentinos vėliava uždengtą jo karstą prezidentūros rūmuose Buenos Airėse, šalis buvo paskelbusi trijų dienų nacionalinį gedulą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Marafetas

Marafetas portretas
Pavėluotas narkomano chebros piaras,o gydytojams pamoka-nereikėjo prasidėti.

kiek girdėjau,

kiek girdėjau, portretas
tai jis rankininkas buvo, bent jau žaizdamas su anglais, kai neužteko "meistriškumo" kažką pademonstruot, o šiaip tai vienu narkomanu mažiau...

Anonimas

Anonimas portretas
Kam buvo reikalingas tas narkomanas ir alkoholikas ? Numirė- ir vienu mažiau.....
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių