Dvyliktas Ž. Karčemarsko komandos pralaimėjimas Turkijos futbolo pirmenybėse

2015-04-05 20:56
Turkijos futbolo pirmenybių rungtynėse abu lietuviai buvo įspėti
Turkijos futbolo pirmenybių rungtynėse abu lietuviai buvo įspėti / Shutterstock nuotr.

Dvyliktą nesėkmę Turkijos futbolo čempionato XXVI turo rungtynėse patyrė ir į devintąją vietą nukrito vartininko Žydrūno Karčemarsko "Gaziantepspor" (34 tšk.) klubas, svečiuose 0:3 (0:1) turėjo pripažinti į dešimtąją poziciją pakilusių Manisos "Akhisar Belediyespor" (32 tšk.) futbolininkų pranašumą.

Lietuvis žaidė iki pertraukos bei praleido vieną įvartį, kurio autoriumi tapo portugalas Ricardo Vaz Te (14 min.).

Po pertraukos Ž. Karčemarską pakeitė Eray'us Birničanas, o dar dviem įvarčiais aikštės šeimininkų gretose pasižymėjo Ricardo Vaz Te (70 min.) ir Bilalas Kisa (88 min.).

Aštuoniolikos komandų turnyre pirmauja Stambulo "Fenerbahče" (56 tšk.) vienuolikė, lenkianti Stambulo "Galatasaray" (55 tšk.) ekipą ir Stambulo "Bešiktaš" (54 taškai) komandą.